Accesorii switch

UF-LOCO

Ubiquiti U Fiber - UF-LOCO

Ubiquiti U Fiber, UF-LOCO; 1 Gbps, GPON Subscription; Ethernet LAN rata de transfer de date: 10,100,1000 Mbit/s; Rata de transfer de date: 2.488 Gbit/s; Puterea consumata: 3.5W; „UF-LOCO”
Cod: UF-LOCO
Producator: UBIQUITI
Garantie: 24
Detalii
POE12-HP-EU0102F

Zyxel POE12-HP 1-Port Gigabit 802.3af/at PoE Injector (30W) „POE12-HP-EU0102F”

Cod: POE12-HP-EU0102F
Producator: ZYXEL
Garantie: 60
Detalii
DGS-712

MODUL SFP D-LINK Transceiver - DGS-712

MODUL SFP D-LINK Transceiver, 10/100/1000 BASE-T Copper, pana la 100m „DGS-712”
Cod: DGS-712
Producator: D-LINK
Garantie: 24
Detalii
DEM-311GT

MODUL SFP D-LINK MiniGBIC - DEM-311GT

MODUL SFP D-LINK MiniGBIC, Multi-mode, conector LC, 1000Base-SX, pana la 550m „DEM-311GT”
Cod: DEM-311GT
Producator: D-LINK
Garantie: 24
Detalii
AT-SPSX

Modul Allied Telesis transceiver SFP 1 port LC multi-mode 850nm - AT-SPSX

Modul Allied Telesis transceiver SFP 1 port LC multi-mode 850nm, 500m, hot-swap, 5 ani garantie prin inregistrare on-line „AT-SPSX”
Cod: AT-SPSX
Producator: ALLIED TELESIS
Garantie: 24
Detalii
TL-MCRP100

SURSA TP-LINK 100-240V Redundant Power Supply - TL-MCRP100

SURSA TP-LINK 100-240V Redundant Power Supply, 100-240V 50/60Hz 3A AC input,9.5VDC 9.5A output „TL-MCRP100”
Cod: TL-MCRP100
Producator: TP-LINK
Garantie: 60
Detalii
TL-MCRP100V2

SURSA TP-LINK 100-240V Redundant Power Supply - TL-MCRP100V2

SURSA TP-LINK 100-240V Redundant Power Supply, 100-240V 50/60Hz 3A AC input,9.5VDC 9.5A output, „TL-MCRP100V2”
Cod: TL-MCRP100V2
Producator: TP-LINK
Garantie: 60
Detalii
UF-SM-10G

Ubiquiti U Fiber Single-Mode Module - UF-SM-10G

Ubiquiti U Fiber Single-Mode Module, UF-SM-10G; 10G, 2-Pack; Data Rate: 10 Gbps SFP+: Cable Distance: 10Km; „UF-SM-10G”
Cod: UF-SM-10G
Producator: UBIQUITI
Garantie: 24
Detalii
UF-RJ45-10G

Ubiquiti RJ45 – 10 Gbps SFP+ Transceiver Module - UF-RJ45-10G

Ubiquiti RJ45 – 10 Gbps SFP+ Transceiver Module, UF-RJ45-10G; Performanta maxima de transfer de la distanta: 100m; „UF-RJ45-10G”
Cod: UF-RJ45-10G
Producator: UBIQUITI
Garantie: 24
Detalii
UF-NANO

Ubiquiti U Fiber - UF-NANO

Ubiquiti U Fiber, Nano, GPON CPE, UF-NANO; Ethernet LAN rata de transfer de date: 1000Mbit/s: Rata de transfer de date: 2.488Gbit/s; 1* Ethernet LAN (RJ-45) cantitatea de porturi; „UF-NANO”
Cod: UF-NANO
Producator: UBIQUITI
Garantie: 24
Detalii
DEM-310GT

MODUL SFP D-LINK MiniGBIC - DEM-310GT

MODUL SFP D-LINK MiniGBIC, Single-mode, conector LC, 1000Base-LX, pana la 10Km, „DEM-310GT”
Cod: DEM-310GT
Producator: D-LINK
Garantie: 24
Detalii
UC-CK

Ubiquiti UniFi Controler Hybrid Cloud Key „UC-CK”

Cod: UC-CK
Producator: UBIQUITI
Garantie: 24
Detalii
AT-SPEX

Modul Allied Telesis transceiver SFP 1 port LC multi-mode 1310nm - AT-SPEX

Modul Allied Telesis transceiver SFP 1 port LC multi-mode 1310nm, 2km, hot-swap, 5 ani garantie prin inregistrare on-line „AT-SPEX”
Cod: AT-SPEX
Producator: ALLIED TELESIS
Garantie: 24
Detalii
DMC-300SC

MEDIA CONVERTOR D-LINK RJ45 10/100M la fibra SC multi-mode 100M - DMC-300SC

MEDIA CONVERTOR D-LINK RJ45 10/100M la fibra SC multi-mode 100M, Full-duplex, pana la 2Km, „DMC-300SC”
Cod: DMC-300SC
Producator: D-LINK
Garantie: 24
Detalii
J4858D

Aruba 1G SFP LC SX 500m MMF XCVR „J4858D”

Cod: J4858D
Producator: HP
Garantie: 60
Detalii
91-010-204001B

SFP-SX-D (Multi-Mode) transceiver - 91-010-204001B

SFP-SX-D (Multi-Mode) transceiver, (LC), Diagnostic data,”GS2200-24″,”SFP-SX-D”
Cod: 91-010-204001B
Producator: ZYXEL
Garantie: 60
Detalii
AT-SPLX10

Modul Allied Telesis transceiver SFP 1 port LC single-mode 1310nm - AT-SPLX10

Modul Allied Telesis transceiver SFP 1 port LC single-mode 1310nm, 10km, hot-swap, 5 ani garantie prin inregistrare on-line „AT-SPLX10”
Cod: AT-SPLX10
Producator: ALLIED TELESIS
Garantie: 24
Detalii
MGBSX1

Cisco Gigabit SX Mini-GBIC SFP – Network Media Converter

Cod: MGBSX1
Producator: CISCO
Garantie: 24
Detalii
AT-SPTX

Modul Allied Telesis transceiver SFP 1 port RJ45 100m - AT-SPTX

Modul Allied Telesis transceiver SFP 1 port RJ45 100m, hot-swap „AT-SPTX”
Cod: AT-SPTX
Producator: ALLIED TELESIS
Garantie: 24
Detalii
91-010-203001B

SFP-LX-10-D (Single-Mode) transceiver - 91-010-203001B

SFP-LX-10-D (Single-Mode) transceiver, (LC), 10km,”SFP-LX-10-D”
Cod: 91-010-203001B
Producator: ZYXEL
Garantie: 60
Detalii