Informații suplimentare
| Socket | LGA 1151 |
|---|---|
| Familie procesor | Intel Xeon |
| Model procesor | Xeon Gold 6326 [6326] |
| Frecventa procesor (GHz) | 2.9 GHz |
| Frecventa procesor - turbo (GHz) | 3.5 GHz |
| Placa video integrata | nu |
| Numar nuclee | 16 |
| Cooler | nu |
| Putere consumata (W) | 151 – 200 |
| Altele | TRAY |
| Puterea consumata (W) | 185 W |
| Memorie Cache | 24 MB |





