Informații suplimentare
| Socket | LGA 3647 |
|---|---|
| Familie procesor | Intel Xeon |
| Model procesor | Xeon Silver 4210 [4210R] |
| Frecventa procesor (GHz) | 2.4 GHz |
| Frecventa procesor - turbo (GHz) | 3.2 GHz |
| Placa video integrata | nu |
| Numar nuclee | 10 |
| Cooler | nu |
| Putere consumata (W) | 71 – 100 |
| Puterea consumata (W) | 100 W |




