Informații suplimentare
| Socket | LGA 1151 |
|---|---|
| Familie procesor | Core i9 |
| Model procesor | i9-9900 [9900] |
| Frecventa procesor (GHz) | 3.1 GHz |
| Frecventa procesor - turbo (GHz) | 5.0 GHz |
| Placa video integrata | da |
| Numar nuclee | 8 |
| Cooler | nu |
| Putere consumata (W) | 51 – 70 |
| Puterea consumata (W) | 65 W |




