Informații suplimentare
| Socket | LGA 1851 |
|---|---|
| Familie procesor | Core Ultra 5 |
| Model procesor | Core Ultra 5 250 [250KF] |
| Frecventa procesor (GHz) | 4.2 GHz |
| Frecventa procesor - turbo (GHz) | 5.5 GHz |
| Placa video integrata | nu |
| Numar nuclee | 18 |
| Cooler | nu |
| Putere consumata (W) | 151 – 200 |
| Altele | BOX |
| Puterea consumata (W) | 159 W |
| Memorie Cache | 30 MB |





