Informații suplimentare
| Socket | LGA 1700 |
|---|---|
| Familie procesor | Core i7 |
| Model procesor | i7-13700 [13700K] |
| Frecventa procesor (GHz) | 3.4 GHz |
| Frecventa procesor - turbo (GHz) | 5.4 GHz |
| Placa video integrata | da |
| Numar nuclee | 16 |
| Cooler | nu |
| Putere consumata (W) | 101 – 150 |
| Altele | BOX |
| Puterea consumata (W) | 125 W |
| Memorie Cache | 24 MB |





