Patch corduri fibra optica

SC-SC-APC-SM/DX-1

Patchcord SC/APC-SC/APC - SC-SC-APC-SM/DX-1

Patchcord SC/APC-SC/APC, SM OS2 50/125, manta LSZH 3.0mm, duplex 1m, „SC-SC-APC-SM/DX-1”
Cod: SC-SC-APC-SM/DX-1
Producator: OPTO
 
Detalii
 
SC-SC-SM/DX-1

Patchcord FO SC/PC-SC/PC - SC-SC-SM/DX-1

Patchcord FO SC/PC-SC/PC, SM OS2 9/125, manta LSZH 2.0mm, duplex 1m, „SC-SC-SM/DX-1”
Cod: SC-SC-SM/DX-1
Producator: OPTO
 
Detalii
 
SC-SC-MM2/DX-1

Patchcord FO SC/PC-SC/PC - SC-SC-MM2/DX-1

Patchcord FO SC/PC-SC/PC, MM OM2 50/125, manta LSZH 2.0mm, duplex 1m, „SC-SC-MM2/DX-1”
Cod: SC-SC-MM2/DX-1
Producator: OPTO
 
Detalii
 
SC/APC-SC/PC-SM/DX-1

Patchcord FO SC/APC-SC/PC - SC/APC-SC/PC-SM/DX-1

Patchcord FO SC/APC-SC/PC, SM OS2 9/125, manta LSZH 3.0mm, duplex 1m „SC/APC-SC/PC-SM/DX-1”
Cod: SC/APC-SC/PC-SM/DX-1
Producator: OPTO
 
Detalii
 
SC-SC-MM3/DX-1

Patchcord FO SC/PC-SC/PC - SC-SC-MM3/DX-1

Patchcord FO SC/PC-SC/PC, MM OM3 50/125, manta LSZH 2.0mm, duplex 1m, „SC-SC-MM3/DX-1”
Cod: SC-SC-MM3/DX-1
Producator: OPTO
 
Detalii
 
SC-LC-SM/DX-1

Patchcord FO SC/PC-LC/PC - SC-LC-SM/DX-1

Patchcord FO SC/PC-LC/PC, SM OS2 9/125, manta LSZH 2.0mm, duplex 1m, „SC-LC-SM/DX-1”
Cod: SC-LC-SM/DX-1
Producator: OPTO
 
Detalii
 
SC/PC-LC/APC-SM/DX-1

Patchcord FO SC/PC-LC/APC - SC/PC-LC/APC-SM/DX-1

Patchcord FO SC/PC-LC/APC, SM OS2 9/125, manta LSZH 3.0mm, duplex 1m „SC/PC-LC/APC-SM/DX-1”
Cod: SC/PC-LC/APC-SM/DX-1
Producator: OPTO
 
Detalii
 
SC/APC-LC/PC-SM/DX-1

Patchcord FO SC/APC-LC/PC - SC/APC-LC/PC-SM/DX-1

Patchcord FO SC/APC-LC/PC, SM OS2 9/125, manta LSZH 3.0mm, duplex 1m „SC/APC-LC/PC-SM/DX-1”
Cod: SC/APC-LC/PC-SM/DX-1
Producator: OPTO
 
Detalii
 
SC-SC-MM4/DX-1

Patchcord FO SC/PC-SC/PC - SC-SC-MM4/DX-1

Patchcord FO SC/PC-SC/PC, MM OM4 50/125, manta LSZH 2.0mm, duplex 1m, „SC-SC-MM4/DX-1”
Cod: SC-SC-MM4/DX-1
Producator: OPTO
 
Detalii
 
SC-LC-MM3/DX-1

Patchcord FO SC/PC-LC/PC - SC-LC-MM3/DX-1

Patchcord FO SC/PC-LC/PC, MM OM3 50/125, manta LSZH 2.0mm, duplex 1m, „SC-LC-MM3/DX-1”
Cod: SC-LC-MM3/DX-1
Producator: OPTO
 
Detalii
 
LC-LC-SM/DX-1

Patchcord FO LC/PC-LC/PC - LC-LC-SM/DX-1

Patchcord FO LC/PC-LC/PC, SM OS2 9/125, manta LSZH 2.0mm, duplex 1m, „LC-LC-SM/DX-1”
Cod: LC-LC-SM/DX-1
Producator: OPTO
 
Detalii
 
N123.4CLY5

Patch cord | FO | 5 metri | LSZH | Galben | LANmark | Singlemode | Duplex LC-SC

Cod: N123.4CLY5
Producator: NEXANS
Garantie: 24
Detalii
 
N123.5CLA5

Patch cord | FO | 5 metri | LSZH | Aqua | LANmark | Multimode OM3 | Duplex LC-SC

Cod: N123.5CLA5
Producator: NEXANS
Garantie: 24
Detalii
 
N122.4CLY4

Patch cord | FO | 4 metri | LSZH | Galben | LANmark | Singlemode | Duplex LC-SC

Cod: N122.4CLY4
Producator: NEXANS
Garantie: 24
Detalii
 
SC-LC-MM4/DX-1

Patchcord FO SC/PC-LC/PC - SC-LC-MM4/DX-1

Patchcord FO SC/PC-LC/PC, MM OM4 50/125, manta LSZH 2.0mm, duplex 1m, „SC-LC-MM4/DX-1”
Cod: SC-LC-MM4/DX-1
Producator: OPTO
 
Detalii
 
LC-LC-MM3/DX-1

Patchcord FO LC/PC-LC/PC - LC-LC-MM3/DX-1

Patchcord FO LC/PC-LC/PC, MM OM3 50/125, manta LSZH 2.0mm, duplex 1m, „LC-LC-MM3/DX-1”
Cod: LC-LC-MM3/DX-1
Producator: OPTO
 
Detalii
 
LC-LC-MM4/DX-1

Patchcord FO LC/PC-LC/PC - LC-LC-MM4/DX-1

Patchcord FO LC/PC-LC/PC, MM OM4 50/125, manta LSZH 2.0mm, duplex 1m, „LC-LC-MM4/DX-1”
Cod: LC-LC-MM4/DX-1
Producator: OPTO
 
Detalii
 
SC-SC-APC-SM/DX-2

Patchcord SC/APC-SC/APC - SC-SC-APC-SM/DX-2

Patchcord SC/APC-SC/APC, SM OS2 50/125, manta LSZH 3.0mm, duplex 2m, „SC-SC-APC-SM/DX-2”
Cod: SC-SC-APC-SM/DX-2
Producator: OPTO
 
Detalii
 
SC-SC-SM/DX-2

Patchcord FO SC/PC-SC/PC - SC-SC-SM/DX-2

Patchcord FO SC/PC-SC/PC, SM OS2 9/125, manta LSZH 2.0mm, duplex 2m, „SC-SC-SM/DX-2”
Cod: SC-SC-SM/DX-2
Producator: OPTO
 
Detalii
 
SC-SC-MM2/DX-2

Patchcord FO SC/PC-SC/PC - SC-SC-MM2/DX-2

Patchcord FO SC/PC-SC/PC, MM OM2 50/125, manta LSZH 2.0mm, duplex 2m, „SC-SC-MM2/DX-2”
Cod: SC-SC-MM2/DX-2
Producator: OPTO
 
Detalii