Informații suplimentare
| Recomandate pentru | portabile – tip troller |
|---|---|
| Tehnologie | Bluetooth |
| Tip sistem | troller 1.0 |
| Putere RMS (W) | 21 – 40 |
| Putere Subwoofer/ Unitate Centrala RMS (W) | 21 – 40 |
| Putere satelit RMS (W) | fara sateliti |
| Telecomanda | da |
| Culoare | negru |
| Conectori | Bluetooth, alimentare 220V, Jack 3.5mm, RCA, USB |
| Alte functii/ accesorii | radio FM, microfon, SD card, iluminare cu LED, bluetooth, Echo |
| Putere unitate centrala | 35 W |
| Difuzoare | 8" + 1.5" inalte |
| Frecventa | 35 – 19000 Hz |
| Impedanta | 4Ω |
| Acumulator | 1800 mAh |
| Accesorii | microfon wireless, telecomanda wireless, sistem montaj trepied |
| Dimensiuni | 410 x 246 x 268 mm |











