MODUL SFP UBIQUITY - UF-MM-10G

MODUL SFP UBIQUITY, Multi-mode, conector RJ45, TX: 850 nm, RX: 850 nm, 300 m, 10 Gbps, „UF-MM-10G”
MODUL SFP UBIQUITY, Multi-mode, conector RJ45, TX: 850 nm, RX: 850 nm, 300 m, 10 Gbps, „UF-MM-10G”

MODUL SFP UBIQUITY - UF-MM-10G

MODUL SFP UBIQUITY, Multi-mode, conector RJ45, TX: 850 nm, RX: 850 nm, 300 m, 10 Gbps, „UF-MM-10G”
SKU: UF-MM-10G
EAN: 810354025914
Categorie:
Producator: UBIQUITI
Garantie: 24 luni

Galerie produs

UF-MM-10G

Informații suplimentare

Tip accesoriu

Modul SFP

Detalii tehnice

Multi-mode

Lungime de unda

TX: 850 nm, RX: 850 nm

Rata de transfer/ Banda de frecventa

10 Gbps

Raza de actiune (m)

300 m

Conectori

LC

Link producător:

https://www.ui.com/accessories/fiber-modules-cable/

Download documente


Declaratie de conformitate.
Eticheta.