Informații suplimentare
| Tip Telefon | Smartphone |
|---|---|
| Diagonala display | 6.0 – 6.49 inch |
| Memorie interna | 128 GB |
| Rezolutie camera | 11 – 19 Mpix |
| Wireless | da |
| Bluetooth | da |
| Tehnologii | 5G |
| Dual Sim | da |
| Capacitate baterie (mAh) | 4001 – 5000 mAh |
| Culoare | portocaliu |
| Sistem de operare | Android |
| Diagonala display ( inch) | 6.39inch |
| Rezolutie camera (Mp) | 16 Mpix |
| Capacitate ( mAh) | 4980 mAh |





