Informații suplimentare
| Tip Telefon | Smartphone |
|---|---|
| Diagonala display | 6.5 – 6.99 inch |
| Memorie interna | 256 GB |
| Rezolutie camera | 40 – 49 Mpix |
| Wireless | da |
| Bluetooth | da |
| Tehnologii | 5G |
| Dual Sim | da |
| Capacitate baterie (mAh) | 3001 – 4000 mAh |
| Culoare | albastru |
| Sistem de operare | iOS |
| Diagonala display ( inch) | 6.3 inch |
| Rezolutie camera (Mp) | 48 Mpix |
| Capacitate ( mAh) | 3692 mAh |








