Informații suplimentare
| Socket | LGA 1200 |
|---|---|
| Familie procesor | Core i5 |
| Model procesor | i5-10600 [10600K] |
| Frecventa procesor (GHz) | 4.1 GHz |
| Frecventa procesor - turbo (GHz) | 4.8 GHz |
| Placa video integrata | da |
| Numar nuclee | 6 |
| Cooler | nu |
| Putere consumata (W) | 101 – 150 |
| Puterea consumata (W) | 125 W |




