Informații suplimentare
| Socket | LGA 3647 |
|---|---|
| Familie procesor | Intel Xeon |
| Model procesor | Xeon Silver 4208 [4208] |
| Frecventa procesor (GHz) | 2.1 GHz |
| Frecventa procesor - turbo (GHz) | 2.1 GHz |
| Placa video integrata | nu |
| Numar nuclee | 8 |
| Cooler | nu |
| Putere consumata (W) | 71 – 100 |
| Altele | TRAY |
| Puterea consumata (W) | 85 W |
| Memorie Cache | 11 MB |




