/ 3DP-PLA1.75-01-NAT
FILAMENT GEMBIRD pt. imprimanta 3d - 3DP-PLA1.75-01-NAT
FILAMENT GEMBIRD pt. imprimanta 3d, PLA, 1.75mm diamentru, 1Kg / bobina, aprox. 330m, topire 190-220 grC, natural, „3DP-PLA1.75-01-NAT”
SKU:
3DP-PLA1.75-01-NAT
EAN:
Categorie:
Filament imprimanta 3D
Producator:
GEMBIRD
Galerie produs
Specificatii
Documente
Informații suplimentare
Material
PLA
Diametru fir
1.75 mm
Greutate bobina
1 Kg
Lungime fir
330 m
Culoare
natural
Link producător:
https://www.gmb.nl/item.aspx?id=8863
Download documente
Declaratie de conformitate.
Eticheta.
Produse similare
FILAMENT GEMBIRD pt. imprimanta 3d - 3DP-PLA1.75-01-BR
FILAMENT GEMBIRD pt. imprimanta 3d, PLA, 1.75mm diamentru, 1Kg / bobina, aprox. 330m, topire 190-220 grC, brown, „3DP-PLA1.75-01-BR”
Cod:
3DP-PLA1.75-01-BR
Producator:
GEMBIRD
Detalii
FILMANET 3D PRINTER VERBATIM PET-G - 55055
FILMANET 3D PRINTER VERBATIM PET-G, 1.75MM, 1KG, ALBASTRU „55055”