/ 3DP-PLA1.75-01-GB
FILAMENT GEMBIRD pt. imprimanta 3d - 3DP-PLA1.75-01-GB
FILAMENT GEMBIRD pt. imprimanta 3d, PLA, 1.75mm diamentru, 1Kg / bobina, aprox. 330m, topire 190-220 grC, galaxy blue, „3DP-PLA1.75-01-GB”
SKU:
3DP-PLA1.75-01-GB
EAN:
Categorie:
Filament imprimanta 3D
Producator:
GEMBIRD
Galerie produs
Specificatii
Documente
Informații suplimentare
Material
PLA
Diametru fir
1.75 mm
Greutate bobina
1 Kg
Lungime fir
330 m
Culoare
albastru
Link producător:
https://www.gmb.nl/item.aspx?id=9471
Download documente
Declaratie de conformitate.
Eticheta.
Produse similare
FILAMENT GEMBIRD pt. imprimanta 3d - 3DP-PLA1.75-01-FB
FILAMENT GEMBIRD pt. imprimanta 3d, PLA, 1.75mm diamentru, 1Kg / bobina, aprox. 330m, topire 190-220 grC, fluorescent blue, „3DP-PLA1.75-01-FB”
Cod:
3DP-PLA1.75-01-FB
Producator:
GEMBIRD
Detalii
FILAMENT GEMBIRD pt. imprimanta 3d - 3DP-ABS1.75-01-R
FILAMENT GEMBIRD pt. imprimanta 3d, ABS, 1.75mm diamentru, 1Kg / bobina, aprox. 400m, topire 225-240 grC, red, „3DP-ABS1.75-01-R”
Cod:
3DP-ABS1.75-01-R
Detalii
FILMANET 3D PRINTER VERBATIM PET-G - 55055
FILMANET 3D PRINTER VERBATIM PET-G, 1.75MM, 1KG, ALBASTRU „55055”