/ 3DP-ABS1.75-01-FG
FILAMENT GEMBIRD pt. imprimanta 3d - 3DP-ABS1.75-01-FG
FILAMENT GEMBIRD pt. imprimanta 3d, ABS, 1.75mm diamentru, 1Kg / bobina, aprox. 400m, topire 225-240 grC, flame-bright green, „3DP-ABS1.75-01-FG”
SKU:
3DP-ABS1.75-01-FG
EAN:
Categorie:
Filament imprimanta 3D
Producator:
GEMBIRD
Galerie produs
Specificatii
Documente
Informații suplimentare
Material
ABS
Diametru fir
1.75 mm
Greutate bobina
1 Kg
Lungime fir
400 m
Culoare
verde
Link producător:
https://gembird.com/item.aspx?id=9461
Download documente
Declaratie de conformitate.
Eticheta.
Produse similare
FILAMENT 3D PRINTER VERBATIM PET-G - 55051
FILAMENT 3D PRINTER VERBATIM PET-G, 1.75MM, 1KG, TRANSPARENT „55051”