Informații suplimentare
| Socket | LGA 1200 |
|---|---|
| Familie procesor | Core i9 |
| Model procesor | i9-10900 [10900K] |
| Frecventa procesor (GHz) | 3.7 GHz |
| Frecventa procesor - turbo (GHz) | 5.3 GHz |
| Placa video integrata | da |
| Numar nuclee | 10 |
| Cooler | nu |
| Putere consumata (W) | 71 – 100 |
| Puterea consumata (W) | 95 W |







