Informații suplimentare
| Recomandate pentru… | gaming |
|---|---|
| Tip carcasa | Middle Tower |
| Format | ATX |
| Putere sursa (W) | fara sursa |
| Fereastra laterala | sticla securizata |
| Numar ventilatoare suportate | 6 |
| Numar ventilatoare incluse | nu |
| Iluminare | banda LED RGB |
| Culoare | negru |
| Contine PSU shroud (compartiment ventilare sursa) | da |
| Sloturi expansiune | 7 |
| Inaltime maxima cooler CPU | 160 – 164 mm |
| Lungime placa video | 300 – 349 mm |
| Suporta placa video verticala | nu |
| Conectori | USB 2.0 x 2 |
| Alte accesorii | mesh pt. filtrare praf |
| Lungime maxima placa video | 340 mm |
| Inaltime cooler CPU | 160 mm |
| Dimensiuni (I x L x G mm) | 453 x 396 x 210 mm |
| Posibilitati dispunere ventilatoare | 3 x 120mm/140mm fata, 2 x 120 mm tavan, 1 x 120 mm spate |













