CABINET 19″ SPACER 9U 500x450mm - SPCW-9U-450-GR-02
CABINET 19″ SPACER 9U 500x450mm, fixare pe perete, Flatpack (dezasamblat), Grey, usa sticla cu blocare, panouri detasabile, otel 1mm, sarcina maxima 25Kg, contine un raft, „SPCW-9U-450-GR-02”
SKU: SPCW-9U-450-GR-02
EAN: 5949046616521
Categorie:
Producator: SPACER
Garantie: 36 luni
Galerie produs
SPCW-9U-450-GR-02SPCW-9U-450-GR-02SPCW-9U-450-GR-02SPCW-9U-450-GR-02
Informații suplimentare
Tip cabinet
Wall Mount
Profil (inch)
19 inch
Tipodimensiune (U)
9U
Adancime (D)(mm)
450 mm
Culoare
gri
Latime exterioara (W)(mm)
500 mm
Sarcina maxima
25 kg
Inaltime
450 mm