Informații suplimentare
| Recomandate pentru | TV |
|---|---|
| Tehnologie | Bluetooth |
| Tip sistem | 2.1 |
| Putere RMS (W) | 11 – 20 |
| Putere Subwoofer/ Unitate Centrala RMS (W) | 1 – 10 |
| Putere satelit RMS (W) | 1 – 10 |
| Telecomanda | nu |
| Alimentare | retea 220V |
| Conectori audio | Bluetooth |
| Culoare | negru |
| Putere Subwoofer | 10W |
| Conectori | Bluetooth, USB, Jack 3.5mm, Radio FM, RCA |
| Putere RMS | 20W |
| Distorsiune | 0.3% 1W 1KHz |
| Raport S/Z | >65dB |
| Frecventa de raspuns | 220Hz-18KHz (satelit), 55Hz-220Hz(subwoofer) |
| Dimensiuni subwoofer | 190 x 140 x 190 mm |
| Dimensiuni sateliti | 90 x 90 x 150 mm |
| Altele | control volum si bass, subwoofer lemn MDF |
| Continut pachet | sistem multimedia, manual de utilizare |
| Alte functii | Radio FM |











