Informații suplimentare
| Tip Telefon | Smartphone |
|---|---|
| Diagonala display | 6.5 – 6.99 inch |
| Memorie interna | 256 GB |
| Rezolutie camera | 50 – 59 Mpix |
| Wireless | da |
| Bluetooth | da |
| Tehnologii | 5G |
| Dual Sim | da |
| Capacitate baterie (mAh) | peste 10000 mAh |
| Culoare | negru |
| Sistem de operare | Android |
| Diagonala display ( inch) | 6.73 inch |
| Rezolutie camera (Mp) | 50 Mpix |
| Capacitate ( mAh) | 20000 mAh |





