Informații suplimentare
| Socket | SP3 |
|---|---|
| Familie procesor | EPYC 7002 |
| Model procesor | EPYC 7702 [7702] |
| Frecventa procesor (GHz) | 2.0 GHz |
| Frecventa procesor - turbo (GHz) | 3.3 GHz |
| Placa video integrata | nu |
| Numar nuclee | 64 |
| Cooler | nu |
| Putere consumata (W) | 201 – 300 |
| Altele | TRAY |
| Puterea consumata (W) | 225 W |
| Memorie Cache | 256 MB |





