Informații suplimentare
| Socket | SP3 |
|---|---|
| Familie procesor | EPYC 7002 |
| Model procesor | EPYC 7282 [7282] |
| Frecventa procesor (GHz) | 2.8 GHz |
| Frecventa procesor - turbo (GHz) | 3.2 GHz |
| Placa video integrata | nu |
| Numar nuclee | 16 |
| Cooler | nu |
| Putere consumata (W) | 101 – 150 |
| Altele | TRAY |
| Puterea consumata (W) | 120 W |
| Memorie Cache | 64 MB |





