Accesorii server

Substituent

DELL SCR M3X.05×4.5MM FLH MSCR ZPS „R9445”

Cod: R9445
Producator: DELL
Garantie: 24
Detalii
 
Substituent

DELL ASSY - 9W8C4

DELL ASSY,BRKT, MET, ADPT, 2.5-3.5, V2 „9W8C4”
Cod: 9W8C4
Producator: DELL
Garantie: 24
Detalii
 
L412-AAGF

COOLER sursa alimentare DELL - L412-AAGF

COOLER sursa alimentare DELL, 135 W, compatibil cu PowerEdge R530, „L412-AAGF”
Cod: L412-AAGF
Producator: DELL
Garantie: 24
Detalii
 
Substituent

DELL CADDY 2.5″ to 3.5″ „25BRAKT35”

Cod: 25BRAKT35
Producator: DELL
Garantie: 24
Detalii
 
412-AAMS

COOLER sursa alimentare Dell - 412-AAMS

COOLER sursa alimentare Dell, 150 W, compatibil cu PowerEdge T440, T640, „412-AAMS”
Cod: 412-AAMS
Producator: DELL
Garantie: 12
Detalii
 
412-AAMC-05

RADIATOR CPU DELL - 412-AAMC-05

RADIATOR CPU DELL, pt PowerEdge R740/R740XD, 125W, „412-AAMC-05”
Cod: 412-AAMC-05
Producator: DELL
Garantie: 24
Detalii
 
412-AALK

RADIATOR DELL - 412-AALK

RADIATOR DELL, 412-AALK, pt al doilea CPU, compatibil cu PowerEdge R440, „412-AALK”
Cod: 412-AALK
Producator: DELL
Garantie: 12
Detalii
 
KG1CH

DELL ASSY CARR HD PLSTC SAS 3 - KG1CH

DELL ASSY CARR HD PLSTC SAS 3,5 „KG1CH”
Cod: KG1CH
Producator: DELL
Garantie: 24
Detalii
 
470-ACMN

CABLU fibra optica DELL - 470-ACMN

CABLU fibra optica DELL, conector LC-LC, 10m, „470-ACMN”
Cod: 470-ACMN
Producator: DELL
Garantie: 24
Detalii
 
Substituent

DELL CADDY 2.5″ R740 „14R25TRAY”

Cod: 14R25TRAY
Producator: DELL
Garantie: 24
Detalii
 
Substituent

DELL CADDY 3.5″ R730 „13T35TRAY”

Cod: 13T35TRAY
Producator: DELL
Garantie: 24
Detalii
 
384-BBQF

VENTILATOR DELL - 384-BBQF

VENTILATOR DELL, compatibil cu PowerEdge R640, „384-BBQF”
Cod: 384-BBQF
Producator: DELL
Garantie: 12
Detalii
 
Substituent

Kit – Dell Adapter USB-C to Gigabit Ethernet (PXE) „470-ABND-05”

Cod: 470-ABND-05
Producator: DELL
Garantie: 24
Detalii
 
Substituent

DELL ASSY CARR HD PLSTC SATA 3.5 „58CWC”

Cod: 58CWC
Producator: DELL
Garantie: 24
Detalii
 
Substituent

CABLU SAS pt server DELL - 833CH

CABLU SAS pt server DELL, „833CH”
Cod: 833CH
Producator: DELL
Garantie: 12
Detalii
 
Substituent

Dell 5M LC-LC Multimode Optical Fibre Ca - 470-AAYU

Dell 5M LC-LC Multimode Optical Fibre Ca, „470-AAYU”
Cod: 470-AAYU
Producator: DELL
Garantie: 12
Detalii
 
412-AAMS-05

RADIATOR CPU DELL - 412-AAMS-05

RADIATOR CPU DELL, 150W, „412-AAMS-05”
Cod: 412-AAMS-05
Producator: DELL
Garantie: 24
Detalii
 
Substituent

Duplex Fiber SM SC-LC 10M 2.0MM „PATCH-DUPLEX”

Cod: PATCH-DUPLEX
Producator: DELL
Garantie: 24
Detalii
 
Substituent

DVD+/-RW - 429-AAQJ

DVD+/-RW, SATA, Internal, 9.5mm CusKit „429-AAQJ”
Cod: 429-AAQJ
Producator: DELL
Garantie: 24
Detalii
 
470-AAYQ

CABLU fibra optica DELL - 470-AAYQ

CABLU fibra optica DELL, conector LC-LC, multimode, 3m, „470-AAYQ”
Cod: 470-AAYQ
Producator: DELL
Garantie: 24
Detalii