Cablu fibra optica

SC/APC-SM-1.5

Pigtail FO SC/APC - SC/APC-SM-1.5

Pigtail FO SC/APC, SM OS2, 9/125, 0,9mm manta LSZH, 1.5m, „SC/APC-SM-1.5”
Cod: SC/APC-SM-1.5
Producator: OPTO
 
Detalii
Se expediază mâine!
SC-SM-1.5

Pigtail FO SC/PC - SC-SM-1.5

Pigtail FO SC/PC, SM OS2, 9/125, 0,9mm manta LSZH, 1.5m, „SC-SM-1.5”
Cod: SC-SM-1.5
Producator: OPTO
 
Detalii
Se expediază mâine!
LC-SM-1.5

Pigtail FO LC/PC - LC-SM-1.5

Pigtail FO LC/PC, SM, 9/125, 0,9mm manta LSZH, 1.5m, „LC-SM-1.5”
Cod: LC-SM-1.5
Producator: OPTO
 
Detalii
Se expediază mâine!
LC-MM3-1.5

Pigtail FO LC/PC - LC-MM3-1.5

Pigtail FO LC/PC, MM, 50/125, 0,9mm manta LSZH, 1.5m OM3, „LC-MM3-1.5”
Cod: LC-MM3-1.5
Producator: OPTO
 
Detalii
 
Nu avem imagine

Pigtail FO LC/PC - LC-MM4-1.5

Pigtail FO LC/PC, MM, 50/125, 0,9mm manta LSZH, 1.5m OM4, „LC-MM4-1.5”
Cod: LC-MM4-1.5
Producator: OPTO
 
Detalii
Se expediază mâine!
SC-SM-1.5-12COL

Set 12 buc pigtail FO SC/PC - SC-SM-1.5-12COL

Set 12 buc pigtail FO SC/PC, SM OS2, 9/125, 0,9mm manta LSZH, 1.5m colorate, „SC-SM-1.5-12COL”
Cod: SC-SM-1.5-12COL
Producator: OPTO
 
Detalii
 
LC-SM-1.5-12COL

Set 12 buc pigtail FO LC/PC - LC-SM-1.5-12COL

Set 12 buc pigtail FO LC/PC, SM OS2, 9/125, 0,9mm manta LSZH, 1.5m colorate, „LC-SM-1.5-12COL”
Cod: LC-SM-1.5-12COL
Producator: OPTO
 
Detalii
Se expediază mâine!
LC-MM3-1.5-12COL

Set 12 buc pigtail FO LC/PC - LC-MM3-1.5-12COL

Set 12 buc pigtail FO LC/PC, MM OM3, 50/125, 0,9mm manta LSZH, 1.5m colorate, „LC-MM3-1.5-12COL”
Cod: LC-MM3-1.5-12COL
Producator: OPTO
 
Detalii
Se expediază mâine!
LC-MM4-1.5-12COL

Set 12 buc pigtail FO LC/PC - LC-MM4-1.5-12COL

Set 12 buc pigtail FO LC/PC, MM OM4, 50/125, 0,9mm manta LSZH, 1.5m colorate, „LC-MM4-1.5-12COL”
Cod: LC-MM4-1.5-12COL
Producator: OPTO
 
Detalii
Se expediază mâine!