Accesorii switch

POE12-HP-EU0102F

INJECTOR PoE ZyXEL - POE12-HP-EU0102F

INJECTOR PoE ZyXEL, 802.3af/at, conector LC, 1 Gbps, „POE12-HP-EU0102F”
Cod: POE12-HP-EU0102F
Producator: ZYXEL
Garantie: 60
Detalii
Se expediază mâine!
91-010-172001B

MODUL SFP ZYXEL - 91-010-172001B

MODUL SFP ZYXEL, multi-mode, rata transfer 1.25 Gbps, acoperire 100 m, conectori RJ45, „91-010-172001B”
Cod: 91-010-172001B
Producator: ZYXEL
Garantie: 60
Detalii
Se expediază mâine!
91-010-204001B

MODUL SFP ZyXEL - 91-010-204001B

MODUL SFP ZyXEL, Multi-mode, conector SFP+, 1310 nm, 550 m, 1 Gbps, „91-010-204001B”
Cod: 91-010-204001B
Producator: ZYXEL
Garantie: 60
Detalii
Se expediază mâine!
91-010-203001B

MODUL SFP ZyXEL - 91-010-203001B

MODUL SFP ZyXEL, Single-mode, conector RJ45 x 2, 1310 nm, 10.000 m, 1 Gbps, „91-010-203001B”
Cod: 91-010-203001B
Producator: ZYXEL
Garantie: 60
Detalii
Se expediază mâine!
SFP10G-SR-ZZ0101F

MODUL SFP ZYXEL - SFP10G-SR-ZZ0101F

MODUL SFP ZYXEL, multi-mode, 850 nm, rata transfer 10 Gbps, acoperire 300 m, conectori SFP+ x 2, „SFP10G-SR-ZZ0101F”
Cod: SFP10G-SR-ZZ0101F
Producator: ZYXEL
Garantie: 60
Detalii
Se expediază mâine!
SFP10G-LR-ZZ0101F

MODUL SFP+ ZYXEL - SFP10G-LR-ZZ0101F

MODUL SFP+ ZYXEL, multi-mode, 1310 nm, rata transfer 10 Gbps, acoperire 300 m, conectori LC | RJ-45, „SFP10G-LR-ZZ0101F”
Cod: SFP10G-LR-ZZ0101F
Producator: ZYXEL
Garantie: 60
Detalii