Accesorii switch

XGSF-BL3512-03

Modul optic 1310/1550nm WDM SingleMode 3km 1.25G conector LC- Type A – XGIGA - XGSF-BL3512-03

Modul optic 1310/1550nm WDM SingleMode 3km 1.25G conector LC- Type A – XGIGA, „XGSF-BL3512-03” (include TV 0.8lei)
Cod: XGSF-BL3512-03
Producator: XGIGA
 
Detalii
Se expediază mâine!
XGSF-BL5312-03

Modul optic 1550/1310nm WDM SingleMode 3km 1.25G conector LC- Type B – XGIGA - XGSF-BL5312-03

Modul optic 1550/1310nm WDM SingleMode 3km 1.25G conector LC- Type B – XGIGA, „XGSF-BL5312-03” (include TV 0.8lei)
Cod: XGSF-BL5312-03
Producator: XGIGA
 
Detalii
Se expediază mâine!
XGSF-1312-20

Modul optic SFP Single Mode 20KM 2 fibre -1.25G-LC-XGIGA - XGSF-1312-20

Modul optic SFP Single Mode 20KM 2 fibre -1.25G-LC-XGIGA, „XGSF-1312-20” (include TV 0.8lei)
Cod: XGSF-1312-20
Producator: XGIGA
 
Detalii
Se expediază mâine!
XGSF-BS3512-03

Modul optic 1310/1550nm WDM SingleMode 3km 1.25G conector SC- Type A – XGIGA - XGSF-BS3512-03

Modul optic 1310/1550nm WDM SingleMode 3km 1.25G conector SC- Type A – XGIGA, „XGSF-BS3512-03” (include TV 0.8lei)
Cod: XGSF-BS3512-03
Producator: XGIGA
 
Detalii
Se expediază mâine!
XGSF-BS5312-03

Modul optic 1550/1310nm WDM SingleMode 3km 1.25G conector SC- Type B – XGIGA - XGSF-BS5312-03

Modul optic 1550/1310nm WDM SingleMode 3km 1.25G conector SC- Type B – XGIGA, „XGSF-BS5312-03” (include TV 0.8lei)
Cod: XGSF-BS5312-03
Producator: XGIGA
 
Detalii
Se expediază mâine!
XGSF-BL3512-20

Modul optic 1310/1550nm WDM SingleMode 20km 1.25G conector LC- Type A – XGIGA - XGSF-BL3512-20

Modul optic 1310/1550nm WDM SingleMode 20km 1.25G conector LC- Type A – XGIGA, „XGSF-BL3512-20” (include TV 0.8lei)
Cod: XGSF-BL3512-20
Producator: XGIGA
 
Detalii
Se expediază mâine!
XGSF-BL5312-20

Modul optic 1550/1310nm WDM SingleMode 20km 1.25G conector LC- Type B – XGIGA - XGSF-BL5312-20

Modul optic 1550/1310nm WDM SingleMode 20km 1.25G conector LC- Type B – XGIGA, „XGSF-BL5312-20” (include TV 0.8lei)
Cod: XGSF-BL5312-20
Producator: XGIGA
 
Detalii
Se expediază mâine!
XGSF-BS3512-20

Modul optic 1310/1550nm WDM SingleMode 20km 1.25G conector SC- Type A – XGIGA - XGSF-BS3512-20

Modul optic 1310/1550nm WDM SingleMode 20km 1.25G conector SC- Type A – XGIGA, „XGSF-BS3512-20” (include TV 0.8lei)
Cod: XGSF-BS3512-20
Producator: XGIGA
 
Detalii
Se expediază mâine!
XGSF-BS5312-20

Modul optic 1550/1310nm WDM SingleMode 20km 1.25G conector SC- Type B – XGIGA - XGSF-BS5312-20

Modul optic 1550/1310nm WDM SingleMode 20km 1.25G conector SC- Type B – XGIGA, „XGSF-BS5312-20” (include TV 0.8lei)
Cod: XGSF-BS5312-20
Producator: XGIGA
 
Detalii
Se expediază mâine!
XGSF-BS5312-40

Modul optic 1550/1310nm WDM SingleMode 40km 1.25G conector SC- Type B – XGIGA - XGSF-BS5312-40

Modul optic 1550/1310nm WDM SingleMode 40km 1.25G conector SC- Type B – XGIGA, „XGSF-BS5312-40” (include TV 0.8lei)
Cod: XGSF-BS5312-40
Producator: XGIGA
 
Detalii
Se expediază mâine!
XGSF-BS3512-40

Modul optic 1310/1550nm WDM SingleMode 40km 1.25G conector SC- Type A – XGIGA - XGSF-BS3512-40

Modul optic 1310/1550nm WDM SingleMode 40km 1.25G conector SC- Type A – XGIGA, „XGSF-BS3512-40” (include TV 0.8lei)
Cod: XGSF-BS3512-40
Producator: XGIGA
 
Detalii
Se expediază mâine!
XGSF-1312-40

Modul optic SFP Single Mode 40KM 2 fibre -1.25G-LC-XGIGA - XGSF-1312-40

Modul optic SFP Single Mode 40KM 2 fibre -1.25G-LC-XGIGA, „XGSF-1312-40” (include TV 0.8lei)
Cod: XGSF-1312-40
Producator: XGIGA
 
Detalii
Se expediază mâine!
XGXP-8596-02D

Modul optic 10GBASE-SR SFP+ 850nm MM 300m - XGXP-8596-02D

Modul optic 10GBASE-SR SFP+ 850nm MM 300m , DDM-Xgiga, „XGXP-8596-02D” (include TV 0.8lei)
Cod: XGXP-8596-02D
Producator: XGIGA
 
Detalii
Se expediază mâine!
XGXP-1396-10D

Modul optic 10GBASE-LR SFP+ 1310nm SM 10km - XGXP-1396-10D

Modul optic 10GBASE-LR SFP+ 1310nm SM 10km,DDM-Xgiga, „XGXP-1396-10D” (include TV 0.8lei)
Cod: XGXP-1396-10D
Producator: XGIGA
 
Detalii
Se expediază mâine!