Accesorii switch

TL-SM321B-2

MODUL SFP TP-LINK Single-mode - TL-SM321B-2

MODUL SFP TP-LINK Single-mode, conector LC, 1000Base-BX WDM Bi-Directional, TX:1310nm/RX:1550nm, pana la 2km „TL-SM321B-2”
Cod: TL-SM321B-2
Producator: TP-LINK
Garantie: 60
Detalii
 
TL-SM321A-2

MODUL SFP TP-LINK Single-mode - TL-SM321A-2

MODUL SFP TP-LINK Single-mode, conector LC, 1000Base-BX WDM Bi-Directional, TX:1310nm/RX:1550nm, pana la 2km „TL-SM321A-2”
Cod: TL-SM321A-2
Producator: TP-LINK
Garantie: 60
Detalii
 
TL-SM321B

MODUL SFP TP-LINK Single-mode - TL-SM321B

MODUL SFP TP-LINK Single-mode, conector LC, 1000Base-BX WDM Bi-Directional, TX:1310nm/RX:1550nm, pana la 10km „TL-SM321B”
Cod: TL-SM321B
Producator: TP-LINK
Garantie: 60
Detalii
 
TL-SM311LS

MODUL SFP TP-LINK MiniGBIC - TL-SM311LS

MODUL SFP TP-LINK MiniGBIC, Single-mode, conector LC, pana la 10km distanta „TL-SM311LS”
Cod: TL-SM311LS
Producator: TP-LINK
Garantie: 60
Detalii
 
TL-POE2412G

PoE Adaptor TP-LINK pasiv - TL-POE2412G

PoE Adaptor TP-LINK pasiv, 24V, 12W „TL-POE2412G”
Cod: TL-POE2412G
Producator: TP-LINK
Garantie: 60
Detalii
 
TL-SM311LM

MODUL SFP TP-LINK MiniGBIC - TL-SM311LM

MODUL SFP TP-LINK MiniGBIC, Multi-mode, conector LC, pana la 550m distanta „TL-SM311LM”
Cod: TL-SM311LM
Producator: TP-LINK
Garantie: 60
Detalii
 
TL-FC111B-20

MEDIA CONVERTOR TP-LINK 10/100 Mbps WDM - TL-FC111B-20

MEDIA CONVERTOR TP-LINK 10/100 Mbps WDM, 1xxxx 100 Mbps SC Fiber Port, 1xxxx 10/100 Mbps RJ45 Port (Auto MDI/MDIX), pana la 20km „TL-FC111B-20”
Cod: TL-FC111B-20
Producator: TP-LINK
Garantie: 60
Detalii
 
TL-FC111A-20

MEDIA CONVERTOR TP-LINK 10/100 Mbps WDM - TL-FC111A-20

MEDIA CONVERTOR TP-LINK 10/100 Mbps WDM, 1xxxx 100 Mbps SC Fiber Port, 1xxxx 10/100 Mbps RJ45 Port (Auto MDI/MDIX), pana la 20km „TL-FC111A-20”
Cod: TL-FC111A-20
Producator: TP-LINK
Garantie: 60
Detalii
 
TL-POE4824G

PoE Adaptor TP-LINK pasiv - TL-POE4824G

PoE Adaptor TP-LINK pasiv, 48V, 24W „TL-POE4824G”
Cod: TL-POE4824G
Producator: TP-LINK
Garantie: 60
Detalii
 
TL-SM5110-SR

Modul SFP+ TP-Link 10GBase-LR SFP+ LC Transceiver - TL-SM5110-SR

Modul SFP+ TP-Link 10GBase-LR SFP+ LC Transceiver,Multi-mode SFP+ LC, 300m, „TL-SM5110-SR”
Cod: TL-SM5110-SR
Producator: TP-LINK
Garantie: 60
Detalii
 
TL-SM331T

MODUL SFP TP-Link 1000BASE-T RJ45 SFP „TL-SM331T”

Cod: TL-SM331T
Producator: TP-LINK
Garantie: 60
Detalii
 
MC220L

MEDIA CONVERTOR TP-LINK RJ45 1000M la slot SFP 1000M cu suport Module MiniGBIC - MC220L

MEDIA CONVERTOR TP-LINK RJ45 1000M la slot SFP 1000M cu suport Module MiniGBIC, montabil in sasiu „MC220L”
Cod: MC220L
Producator: TP-LINK
Garantie: 60
Detalii
 
TL-SM321A

MODUL SFP TP-LINK Single-mode - TL-SM321A

MODUL SFP TP-LINK Single-mode, conector LC, 1000Base-BX WDM Bi-Directional, TX:1550nm/RX:1310nm, pana la 10km „TL-SM321A”
Cod: TL-SM321A
Producator: TP-LINK
Garantie: 60
Detalii
 
TL-FC311B-20

MEDIA CONVERTOR TP-LINK 1 x Gigabit RJ45 WDM Half-Duplex/Full-Duplex - TL-FC311B-20

MEDIA CONVERTOR TP-LINK 1 x Gigabit RJ45 WDM Half-Duplex/Full-Duplex, SC single-mode fiber, 1xxxx Gigabit SC Fiber Port, pana la 20km „TL-FC311B-20”
Cod: TL-FC311B-20
Producator: TP-LINK
Garantie: 60
Detalii
 
TL-FC311B-2

MEDIA CONVERTOR TP-LINK 1 x Gigabit RJ45 WDM Half-Duplex/Full-Duplex - TL-FC311B-2

MEDIA CONVERTOR TP-LINK 1 x Gigabit RJ45 WDM Half-Duplex/Full-Duplex, SC single-mode fiber, 1xxxx Gigabit SC Fiber Port, pana la 2km, montabil in sasiu „TL-FC311B-2”
Cod: TL-FC311B-2
Producator: TP-LINK
Garantie: 60
Detalii
 
TL-FC311A-2

MEDIA CONVERTOR TP-LINK 1 x Gigabit RJ45 WDM Half-Duplex/Full-Duplex - TL-FC311A-2

MEDIA CONVERTOR TP-LINK 1 x Gigabit RJ45 WDM Half-Duplex/Full-Duplex, SC single-mode fiber, 1xxxx Gigabit SC Fiber Port, pana la 2km, montabil in sasiu „TL-FC311A-2”
Cod: TL-FC311A-2
Producator: TP-LINK
Garantie: 60
Detalii
 
MC100CM

MEDIA CONVERTOR TP-LINK RJ45 10/100M la fibra SC multi-mode 100M - MC100CM

MEDIA CONVERTOR TP-LINK RJ45 10/100M la fibra SC multi-mode 100M, Full-duplex, pana la 2Km, montabil in sasiu „MC100CM”
Cod: MC100CM
Producator: TP-LINK
Garantie: 60
Detalii
 
MC111CS

MEDIA CONVERTOR TP-LINK RJ45 10/100M la fibra SC single-mode 100M - MC111CS

MEDIA CONVERTOR TP-LINK RJ45 10/100M la fibra SC single-mode 100M, Full-duplex, Tx:1550nm, Rx:1310nm, pana la 20Km, montabil in sasiu „MC111CS”
Cod: MC111CS
Producator: TP-LINK
Garantie: 60
Detalii
 
TXM431-SR

Modul SFP+ TP-Link 10GBase-SR SFP+ Multi-mode ode LC - TXM431-SR

Modul SFP+ TP-Link 10GBase-SR SFP+ Multi-mode ode LC, Compatibil cu switchurile din seriile T3700, T2700, T1700 si cu modulul TX432 „TXM431-SR”
Cod: TXM431-SR
Producator: TP-LINK
Garantie: 60
Detalii
 
TL-FC311A-20

MEDIA CONVERTOR TP-LINK 1 x Gigabit RJ45 WDM Half-Duplex/Full-Duplex - TL-FC311A-20

MEDIA CONVERTOR TP-LINK 1 x Gigabit RJ45 WDM Half-Duplex/Full-Duplex, SC single-mode fiber, 1xxxx Gigabit SC Fiber Port, pana la 20km „TL-FC311A-20”
Cod: TL-FC311A-20
Producator: TP-LINK
Garantie: 60
Detalii