Accesorii switch

J9281D

CABLU HP - J9281D

CABLU HP, conector RJ45, 1 m, 10 Gbps, „J9281D”
Cod: J9281D
Producator: HP
Garantie: 1200
Detalii
 
J4858D

MODUL SFP HP - J4858D

MODUL SFP HP, Multi-mode, conector RJ45, 1310 nm, 500 m, 1 Gbps, „J4858D”
Cod: J4858D
Producator: HP
Garantie: 60
Detalii
 
JH695A

CABLU HP - JH695A

CABLU HP, DAC C-Cable, 10-Gigabit transceiver in SFP+, conector RJ45 x 2, 400 m, 10 Gbps, „JH695A”
Cod: JH695A
Producator: HP
Garantie: 12
Detalii
 
J4859D

MODUL SFP HP - J4859D

MODUL SFP HP, Multi-mode, 10.000 m, 1 Gbps, „J4859D”
Cod: J4859D
Producator: HP
Garantie: 999
Detalii
Se expediază mâine!
J9150D

MODUL SFP+ HP - J9150D

MODUL SFP+ HP, multi-mode, 850 nm, rata transfer 10 Gbps, acoperire 300 m, conectori LC, „J9150D”
Cod: J9150D
Producator: HP
Garantie: 60
Detalii
 
JL086A

SURSA HP - JL086A

SURSA HP, 680 W | 100 – 240 VAC to 54 VDC, „JL086A”
Cod: JL086A
Producator: HP
Garantie: 60
Detalii
Se expediază mâine!
JD092B

MODUL SFP HP - JD092B

MODUL SFP HP, Multi-mode, conector LC, 10 Gbps, „JD092B”
Cod: JD092B
Producator: HP
Garantie: 60
Detalii
Se expediază mâine!