Accesorii switch

EX.15845

EXTRALINK SFP 1.25G 1310nm 2km SM DOM - EX.15845

EXTRALINK SFP 1.25G 1310nm 2km SM DOM, „EX.15845”
Cod: EX.15845
Producator: EXTRALINK
 
Detalii
Se expediază mâine!
EX.2190

EXTRALINK ex.2190 YT-OC24-01 1.25G SFP SX-LC Multi-Mode 850nm 550m DDM - EX.2190

EXTRALINK ex.2190 YT-OC24-01 1.25G SFP SX-LC Multi-Mode 850nm 550m DDM, „EX.2190”
Cod: EX.2190
Producator: EXTRALINK
 
Detalii
Se expediază mâine!
EX.2183

EXTRALINK ex.2183 YT-OC24-20 1.25G SFP LX-LC Single-Mode 1310nm 20km DDM - EX.2183

EXTRALINK ex.2183 YT-OC24-20 1.25G SFP LX-LC Single-Mode 1310nm 20km DDM, „EX.2183”
Cod: EX.2183
Producator: EXTRALINK
 
Detalii
 
EX.2244

EXTRALINK ex.2244 YT-SFP+-SR 10GbE SFP+ SR-LC Multi-Mode 850nm 300m - EX.2244

EXTRALINK ex.2244 YT-SFP+-SR 10GbE SFP+ SR-LC Multi-Mode 850nm 300m, „EX.2244”
Cod: EX.2244
Producator: EXTRALINK
 
Detalii
 
EX.6204

EXTRALINK EX.6204 SFP 1.25G WDM 1310/1550NM 20KM LC – PAIR – singlemode fiber - EX.6204

EXTRALINK EX.6204 SFP 1.25G WDM 1310/1550NM 20KM LC – PAIR – singlemode fiber, „EX.6204”
Cod: EX.6204
Producator: EXTRALINK
 
Detalii
Se expediază mâine!
EX.2213

EXTRALINK EX.2213 SFP compatibil SC single-mode WDM 1.25G 1310/1550NM 20KM – pereche - EX.2213

EXTRALINK EX.2213 SFP compatibil SC single-mode WDM 1.25G 1310/1550NM 20KM – pereche, „EX.2213”
Cod: EX.2213
Producator: EXTRALINK
Garantie: 12
Detalii
Se expediază mâine!
EX.2237

EXTRALINK ex.2237 YT-SFP+-LR 10GbE SFP+ LR-LC Single-Mode 1310nm 10km - EX.2237

EXTRALINK ex.2237 YT-SFP+-LR 10GbE SFP+ LR-LC Single-Mode 1310nm 10km, „EX.2237”
Cod: EX.2237
Producator: EXTRALINK
 
Detalii
 
EX.15432

EXTRALINK SFP+ 10G 1310nm SM LC 2KM - EX.15432

EXTRALINK SFP+ 10G 1310nm SM LC 2KM, „EX.15432”
Cod: EX.15432
Producator: EXTRALINK
 
Detalii
Se expediază mâine!
EX.2251

EXTRALINK ex.2251 YT-SFP-T RJ45 SFP 10/100/1000M copper module - EX.2251

EXTRALINK ex.2251 YT-SFP-T RJ45 SFP 10/100/1000M copper module, „EX.2251”
Cod: EX.2251
Producator: EXTRALINK
 
Detalii
 
EX.9830

EXTRALINK 24port CAT6 STP Patch Panel V2 - EX.9830

EXTRALINK 24port CAT6 STP Patch Panel V2, „EX.9830”
Cod: EX.9830
Producator: EXTRALINK
Garantie: 24
Detalii
Se expediază mâine!
EX.6211

EXTRALINK EX.6211 SFP+ 10G SFP+ WDM Module 10Gbps 1270/1330nm single mode 20km LC pair - EX.6211

EXTRALINK EX.6211 SFP+ 10G SFP+ WDM Module 10Gbps 1270/1330nm single mode 20km LC pair, „EX.6211”
Cod: EX.6211
Producator: EXTRALINK
 
Detalii
 
EX.8444

EXTRALINK ex.8444 SFP RJ45 10GbE copper module - EX.8444

EXTRALINK ex.8444 SFP RJ45 10GbE copper module, „EX.8444”
Cod: EX.8444
Producator: EXTRALINK
 
Detalii