Accesorii switch

Nu avem imagine

Cisco CAB-TA-EU= power cable Black CEE7/7 C15 coupler - CAB-TA-EU=

Cisco CAB-TA-EU= power cable Black CEE7/7 C15 coupler, „CAB-TA-EU=”
Cod: CAB-TA-EU=
Producator: CISCO
Garantie: 24
Detalii
 
SFP-H10GB-CU1M=
Reducere 16%

10GBASE-CU SFP+ Cable 1 Meter - SFP-H10GB-CU1M=

10GBASE-CU SFP+ Cable 1 Meter, „SFP-H10GB-CU1M=”
Cod: SFP-H10GB-CU1M=
Producator: CISCO
Garantie: 36
Detalii
 
CAB-CONSOLE-USB=

Console Cable 6ft with USB Type A and mini-B - CAB-CONSOLE-USB=

Console Cable 6ft with USB Type A and mini-B, „CAB-CONSOLE-USB=”
Cod: CAB-CONSOLE-USB=
Producator: CISCO
Garantie: 6
Detalii
 
ACS-1100-RM2-19=
Reducere 11%

Cisco 1100 Rackmount 2 - ACS-1100-RM2-19=

Cisco 1100 Rackmount 2, „ACS-1100-RM2-19=”
Cod: ACS-1100-RM2-19=
Producator: CISCO
Garantie: 24
Detalii
 
SFP-H10GB-CU3M=

MODUL SFP+ CISCO - SFP-H10GB-CU3M=

MODUL SFP+ CISCO, multi-mode, 850 nm, rata transfer 10 Gbps, acoperire 3 m, conectori LC, „SFP-H10GB-CU3M=”
Cod: SFP-H10GB-CU3M=
Producator: CISCO
Garantie: 36
Detalii
 
MGBSX1

MODUL SFP CISCO - MGBSX1

MODUL SFP CISCO, Multi-mode, conector LC, 850 nm, 550 m, 1 Gbps, „MGBSX1”
Cod: MGBSX1
Producator: CISCO
Garantie: 24
Detalii
Se expediază mâine!
CAB-SPWR-150CM=
Reducere 19%

Catalyst Stack Power Cable 150 CM Spare - CAB-SPWR-150CM=

Catalyst Stack Power Cable 150 CM Spare, „CAB-SPWR-150CM=”
Cod: CAB-SPWR-150CM=
Producator: CISCO
Garantie: 6
Detalii
 
C9800L-RMNT

ADAPTOR retea CISCO - C9800L-RMNT

ADAPTOR retea CISCO, Gigabit x 1, rata transfer 10 Gbps, „C9800L-RMNT”
Cod: C9800L-RMNT
Producator: CISCO
Garantie: 6
Detalii
 
STACK-T1-1M=

CABLU stacking CISCO - STACK-T1-1M=

CABLU stacking CISCO, rata transfer acoperire 1 m, conectori StackWiase-480, „STACK-T1-1M=”
Cod: STACK-T1-1M=
Producator: CISCO
Garantie: 6
Detalii
 
QSFP-H40G-CU3M=

CABLU QSFP CISCO - QSFP-H40G-CU3M=

CABLU QSFP CISCO, rata transfer acoperire 3 m, conectori LC, „QSFP-H40G-CU3M=”
Cod: QSFP-H40G-CU3M=
Producator: CISCO
Garantie: 6
Detalii
 
GLC-TE=

MODUL SFP CISCO - GLC-TE=

MODUL SFP CISCO, single-mode, rata transfer 1 Gbps, acoperire 100 m, conectori RJ45, „GLC-TE=”
Cod: GLC-TE=
Producator: CISCO
Garantie: 24
Detalii
Se expediază mâine!
GLC-SX-MMD=

MODUL SFP CISCO - GLC-SX-MMD=

MODUL SFP CISCO, Multi-mode, conector LC, 850 nm, 10.000 m, 1 Gbps, „GLC-SX-MMD=”
Cod: GLC-SX-MMD=
Producator: CISCO
Garantie: 24
Detalii
Se expediază mâine!
C9300-NM-4G=

Catalyst 9300 4 x 1GE Network Module - C9300-NM-4G=

Catalyst 9300 4 x 1GE Network Module, spare
Cod: C9300-NM-4G=
Producator: CISCO
Garantie: 24
Detalii
Se expediază mâine!
SFP-10G-SR-S=
Reducere 11%

MODUL SFP+ CISCO - SFP-10G-SR-S=

MODUL SFP+ CISCO, Multi-mode, conector LC, 850 nm, 300 m, 10 Gbps, „SFP-10G-SR-S=”
Cod: SFP-10G-SR-S=
Producator: CISCO
Garantie: 12
Detalii
 
Nu avem imagine

MODUL SFP CISCO - MA-SFP-1GB-SX

MODUL SFP CISCO, multi-mode, rata transfer 10 Gbps, acoperire 550 m, conectori LC, „MA-SFP-1GB-SX”
Cod: MA-SFP-1GB-SX
Producator: CISCO
Garantie: 6
Detalii
 
NIM-ES2-4

ADAPTOR retea CISCO - NIM-ES2-4

ADAPTOR retea CISCO, Gigabit x 4, rata transfer 10 Gbps, „NIM-ES2-4”
Cod: NIM-ES2-4
Producator: CISCO
Garantie: 24
Detalii
 
Nu avem imagine

4-port Layer 2 GE Switch Network Interface Module - NIM-ES2-4=

4-port Layer 2 GE Switch Network Interface Module, „NIM-ES2-4=” (include TV 0.8lei)
Cod: NIM-ES2-4=
Producator: CISCO
Garantie: 60
Detalii
Se expediază mâine!
SFP-10G-SR=

MODUL SFP+ CISCO - SFP-10G-SR=

MODUL SFP+ CISCO, Multi-mode, conector LC, 850 nm, 300 m, 10 Gbps, „SFP-10G-SR=”
Cod: SFP-10G-SR=
Producator: CISCO
Garantie: 24
Detalii
Se expediază mâine!
C9200L-STACK-KIT=

STACK KIT CISCO - C9200L-STACK-KIT=

STACK KIT CISCO, Catalyst 9200L, „C9200L-STACK-KIT=”
Cod: C9200L-STACK-KIT=
Producator: CISCO
Garantie: 24
Detalii
 
PWR-C5-125WAC=
Reducere 9%

125W AC Config 5 Power Supply - PWR-C5-125WAC=

125W AC Config 5 Power Supply, „PWR-C5-125WAC=”
Cod: PWR-C5-125WAC=
Producator: CISCO
Garantie: 6
Detalii