Accesorii switch

AIR-ANT2524DW-R=

2.4 GHz 2 dBi/5 GHz 4 dBi Dipole Ant. - AIR-ANT2524DW-R=

2.4 GHz 2 dBi/5 GHz 4 dBi Dipole Ant., White, RP-TNC, „AIR-ANT2524DW-R=”
Cod: AIR-ANT2524DW-R=
Producator: CISCO
Garantie: 12
Detalii
 
SFP-H10GB-CU1M=
Reducere 14%

10GBASE-CU SFP+ Cable 1 Meter - SFP-H10GB-CU1M=

10GBASE-CU SFP+ Cable 1 Meter, „SFP-H10GB-CU1M=”
Cod: SFP-H10GB-CU1M=
Producator: CISCO
Garantie: 36
Detalii
 
CAB-CONSOLE-USB=
Reducere 32%

Console Cable 6ft with USB Type A and mini-B - CAB-CONSOLE-USB=

Console Cable 6ft with USB Type A and mini-B, „CAB-CONSOLE-USB=”
Cod: CAB-CONSOLE-USB=
Producator: CISCO
Garantie: 6
Detalii
 
ACS-1100-RM2-19=
Reducere 10%

Cisco 1100 Rackmount 2 - ACS-1100-RM2-19=

Cisco 1100 Rackmount 2, „ACS-1100-RM2-19=”
Cod: ACS-1100-RM2-19=
Producator: CISCO
Garantie: 24
Detalii
 
SFP-H10GB-CU3M=

MODUL SFP+ CISCO - SFP-H10GB-CU3M=

MODUL SFP+ CISCO, multi-mode, 850 nm, rata transfer 10 Gbps, acoperire 3 m, conectori LC, „SFP-H10GB-CU3M=”
Cod: SFP-H10GB-CU3M=
Producator: CISCO
Garantie: 36
Detalii
 
SFP-H10GB-CU5M=
Reducere 9%

10GBASE-CU SFP+ Cable 5 Meter - SFP-H10GB-CU5M=

10GBASE-CU SFP+ Cable 5 Meter, „SFP-H10GB-CU5M=”
Cod: SFP-H10GB-CU5M=
Producator: CISCO
Garantie: 36
Detalii
 
Nu avem imagine
Reducere 31%

50CM Type 1 Stacking Cable - STACK-T1-50CM=

50CM Type 1 Stacking Cable, „STACK-T1-50CM=”
Cod: STACK-T1-50CM=
Producator: CISCO
Garantie: 6
Detalii
 
MGBSX1

MODUL SFP CISCO - MGBSX1

MODUL SFP CISCO, Multi-mode, conector LC, 850 nm, 550 m, 1 Gbps, „MGBSX1”
Cod: MGBSX1
Producator: CISCO
Garantie: 24
Detalii
 
CAB-SPWR-150CM=
Reducere 35%

Catalyst Stack Power Cable 150 CM Spare - CAB-SPWR-150CM=

Catalyst Stack Power Cable 150 CM Spare, „CAB-SPWR-150CM=”
Cod: CAB-SPWR-150CM=
Producator: CISCO
Garantie: 6
Detalii
 
CAB-SPWR-30CM=

CATALYST 3750X STACK POWER/CABLE 30 CM SPARE IN - CAB-SPWR-30CM=

CATALYST 3750X STACK POWER/CABLE 30 CM SPARE IN, „CAB-SPWR-30CM=”
Cod: CAB-SPWR-30CM=
Producator: CISCO
Garantie: 6
Detalii
 
CAB-STK-E-1M=

Cisco Bladeswitch 1M stack cable - CAB-STK-E-1M=

Cisco Bladeswitch 1M stack cable, „CAB-STK-E-1M=”
Cod: CAB-STK-E-1M=
Producator: CISCO
Garantie: 6
Detalii
 
STACK-T1-1M=
Reducere 15%

CABLU stacking CISCO - STACK-T1-1M=

CABLU stacking CISCO, rata transfer acoperire 1 m, conectori StackWiase-480, „STACK-T1-1M=”
Cod: STACK-T1-1M=
Producator: CISCO
Garantie: 6
Detalii
 
QSFP-H40G-CU3M=

CABLU QSFP CISCO - QSFP-H40G-CU3M=

CABLU QSFP CISCO, rata transfer acoperire 3 m, conectori LC, „QSFP-H40G-CU3M=”
Cod: QSFP-H40G-CU3M=
Producator: CISCO
Garantie: 6
Detalii
 
Nu avem imagine

40GBASE-CR4 Passive Copper Cable - QSFP-H40G-CU1M=

40GBASE-CR4 Passive Copper Cable, 1m „QSFP-H40G-CU1M=”
Cod: QSFP-H40G-CU1M=
Producator: CISCO
Garantie: 6
Detalii
 
GLC-TE=
Reducere 17%

MODUL SFP CISCO - GLC-TE=

MODUL SFP CISCO, single-mode, rata transfer 1 Gbps, acoperire 100 m, conectori RJ45, „GLC-TE=”
Cod: GLC-TE=
Producator: CISCO
Garantie: 24
Detalii
 
Nu avem imagine

100GBASE-CR4 Passive Copper Cable - QSFP-100G-CU3M=

100GBASE-CR4 Passive Copper Cable, 3m, „QSFP-100G-CU3M=”
Cod: QSFP-100G-CU3M=
Producator: CISCO
Garantie: 6
Detalii
 
GLC-SX-MMD=

MODUL SFP CISCO - GLC-SX-MMD=

MODUL SFP CISCO, Multi-mode, conector LC, 850 nm, 10.000 m, 1 Gbps, „GLC-SX-MMD=”
Cod: GLC-SX-MMD=
Producator: CISCO
Garantie: 24
Detalii
 
GLC-SX-MMD

1000BASE-SX SFP transceiver module - GLC-SX-MMD

1000BASE-SX SFP transceiver module, MMF, 850nm, DOM, „GLC-SX-MMD”
Cod: GLC-SX-MMD
Producator: CISCO
Garantie: 60
Detalii
 
Nu avem imagine

QSFP to SFP10G adapter „CVR-QSFP-SFP10G=”

Cod: CVR-QSFP-SFP10G=
Producator: CISCO
Garantie: 6
Detalii
 
C9300-NM-4G=

Catalyst 9300 4 x 1GE Network Module - C9300-NM-4G=

Catalyst 9300 4 x 1GE Network Module, spare
Cod: C9300-NM-4G=
Producator: CISCO
Garantie: 24
Detalii