Patch corduri fibra optica

FPSSC00

PATCH CORD Fibra Optica LOGILINK OS2 9/125 - FPSSC00

PATCH CORD Fibra Optica LOGILINK OS2 9/125, singlemode, SC/APC-SC/APC, LSZH, 0.5 m, galben, „FPSSC00” (timbru verde 0.08 lei)
Cod: FPSSC00
Producator: LOGILINK
Garantie: 24
Detalii
 
FPSSC01

PATCH CORD Fibra Optica LOGILINK OS2 9/125 - FPSSC01

PATCH CORD Fibra Optica LOGILINK OS2 9/125, singlemode, SC/APC-SC/APC, LSZH, 1 m, galben, „FPSSC01” (timbru verde 0.08 lei)
Cod: FPSSC01
Producator: LOGILINK
Garantie: 24
Detalii
 
FPSSC02

PATCH CORD Fibra Optica LOGILINK OS2 9/125 - FPSSC02

PATCH CORD Fibra Optica LOGILINK OS2 9/125, singlemode, SC/APC-SC/APC, LSZH, 2 m, galben, „FPSSC02” (timbru verde 0.08 lei)
Cod: FPSSC02
Producator: LOGILINK
Garantie: 24
Detalii
 
FPSSC03

PATCH CORD Fibra Optica LOGILINK OS2 9/125 - FPSSC03

PATCH CORD Fibra Optica LOGILINK OS2 9/125, singlemode, SC/APC-SC/APC, LSZH, 3 m, galben, „FPSSC03” (timbru verde 0.08 lei)
Cod: FPSSC03
Producator: LOGILINK
Garantie: 24
Detalii
 
FPSSC10

PATCH CORD Fibra Optica LOGILINK OS2 9/125 - FPSSC10

PATCH CORD Fibra Optica LOGILINK OS2 9/125, singlemode, SC/APC-SC/APC, LSZH, 10 m, galben, „FPSSC10” (timbru verde 0.18 lei)
Cod: FPSSC10
Producator: LOGILINK
Garantie: 24
Detalii
 
FPSSC15

PATCH CORD Fibra Optica LOGILINK OS2 9/125 - FPSSC15

PATCH CORD Fibra Optica LOGILINK OS2 9/125, singlemode, SC/APC-SC/APC, LSZH, 15 m, galben, „FPSSC15” (timbru verde 0.8 lei)
Cod: FPSSC15
Producator: LOGILINK
Garantie: 24
Detalii
 
FPSSC20

PATCH CORD Fibra Optica LOGILINK OS2 9/125 - FPSSC20

PATCH CORD Fibra Optica LOGILINK OS2 9/125, singlemode, SC/APC-SC/APC, LSZH, 20 m, galben, „PATCH CORD Fibra Optica LOGILINK OS2
Cod: FPSSC20
Producator: LOGILINK
Garantie: 24
Detalii
 
FA05LC3

CONECTOR Logilink LC Duplex - FA05LC3

CONECTOR Logilink LC Duplex, fibra optica, rezistent la apa, 2 presetupe, negru „FA05LC3”
Cod: FA05LC3
Producator: LOGILINK
 
Detalii
 
FA05SD3

CONECTOR Logilink SC Duplex - FA05SD3

CONECTOR Logilink SC Duplex, fibra optica, rezistent la apa, 2 presetupe, negru „FA05SD3”
Cod: FA05SD3
Producator: LOGILINK
 
Detalii
 
FB5000

CUTIE DISTRIBUTIE DIN rail fibra optica LOGILINK - FB5000

CUTIE DISTRIBUTIE DIN rail fibra optica LOGILINK, pentru cuple LC si SC, otel, gri, „FB5000”
Cod: FB5000
Producator: LOGILINK
Garantie: 24
Detalii
 
DK-2933-01

DIGITUS DK-2933-01 Fiber Optic Patch Cord LC/LC 1m duplex Singlemode OS2 „DK-2933-01” (timbru verde 0.08 lei)

Cod: DK-2933-01
Producator: DIGITUS
Garantie: 24
Detalii
 
DK-2533-01

DIGITUS DK-2533-01 Fiber Optic Patch Cord LC/LC duplex 1m Multimode OM2 „DK-2533-01” (timbru verde 0.08 lei)

Cod: DK-2533-01
Producator: DIGITUS
Garantie: 24
Detalii
 
SC-SC-SM/DX-1

Patchcord FO SC/PC-SC/PC - SC-SC-SM/DX-1

Patchcord FO SC/PC-SC/PC, SM OS2 9/125, manta LSZH 2.0mm, duplex 1m, „SC-SC-SM/DX-1” (timbru verde 0.08 lei)
Cod: SC-SC-SM/DX-1
Producator: EMTEX
 
Detalii
Se expediază mâine!
SC-SC-MM3/DX-1

Patchcord FO SC/PC-SC/PC - SC-SC-MM3/DX-1

Patchcord FO SC/PC-SC/PC, MM OM3 50/125, manta LSZH 2.0mm, duplex 1m, „SC-SC-MM3/DX-1” (timbru verde 0.08 lei)
Cod: SC-SC-MM3/DX-1
Producator: EMTEX
 
Detalii
Se expediază mâine!
SC-LC-SM/DX-1

Patchcord FO SC/PC-LC/PC - SC-LC-SM/DX-1

Patchcord FO SC/PC-LC/PC, SM OS2 9/125, manta LSZH 2.0mm, duplex 1m, „SC-LC-SM/DX-1” (timbru verde 0.08 lei)
Cod: SC-LC-SM/DX-1
Producator: EMTEX
 
Detalii
Se expediază mâine!
EX.9298

EXTRALINK EX.9298 Patchcord Multi Mode OM3 LC/UPC-SC/UPC duplex 1m - EX.9298

EXTRALINK EX.9298 Patchcord Multi Mode OM3 LC/UPC-SC/UPC duplex 1m, „EX.9298” (timbru verde 0.08 lei)
Cod: EX.9298
Producator: DIGITUS
Garantie: 24
Detalii
 
SC-SC-MM4/DX-1

Patchcord FO SC/PC-SC/PC - SC-SC-MM4/DX-1

Patchcord FO SC/PC-SC/PC, MM OM4 50/125, manta LSZH 2.0mm, duplex 1m, „SC-SC-MM4/DX-1” (timbru verde 0.08 lei)
Cod: SC-SC-MM4/DX-1
Producator: EMTEX
 
Detalii
Se expediază mâine!
SC-LC-MM3/DX-1

Patchcord FO SC/PC-LC/PC - SC-LC-MM3/DX-1

Patchcord FO SC/PC-LC/PC, MM OM3 50/125, manta LSZH 2.0mm, duplex 1m, „SC-LC-MM3/DX-1” (timbru verde 0.08 lei)
Cod: SC-LC-MM3/DX-1
Producator: EMTEX
 
Detalii
Se expediază mâine!
LC-LC-SM/DX-1

Patchcord FO LC/PC-LC/PC - LC-LC-SM/DX-1

Patchcord FO LC/PC-LC/PC, SM OS2 9/125, manta LSZH 3.0mm, duplex 1m, „LC-LC-SM/DX-1” (timbru verde 0.08 lei)
Cod: LC-LC-SM/DX-1
Producator: EMTEX
 
Detalii
Se expediază mâine!
SC-LC-MM4/DX-1

Patchcord FO SC/PC-LC/PC - SC-LC-MM4/DX-1

Patchcord FO SC/PC-LC/PC, MM OM4 50/125, manta LSZH 2.0mm, duplex 1m, „SC-LC-MM4/DX-1” (timbru verde 0.08 lei)
Cod: SC-LC-MM4/DX-1
Producator: EMTEX
 
Detalii
Se expediază mâine!