Patch corduri fibra optica

N123.5CLA1

Patch cord | FO | 1 metru | LSZH | Aqua | LANmark | Multimode OM3 | Duplex LC-SC

Cod: N123.5CLA1
Producator: NEXANS
Garantie: 24
Detalii
 
N123.4CLY5

Patch cord | FO | 5 metri | LSZH | Galben | LANmark | Singlemode | Duplex LC-SC

Cod: N123.4CLY5
Producator: NEXANS
Garantie: 24
Detalii
 
N123.5CLA5

Patch cord | FO | 5 metri | LSZH | Aqua | LANmark | Multimode OM3 | Duplex LC-SC

Cod: N123.5CLA5
Producator: NEXANS
Garantie: 24
Detalii
 
N122.4CLY4

Patch cord | FO | 4 metri | LSZH | Galben | LANmark | Singlemode | Duplex LC-SC

Cod: N122.4CLY4
Producator: NEXANS
Garantie: 24
Detalii
 
DK-2932-02

DIGITUS DK-2932-02 Fiber Optic Patch Cord LC/SC 2m duplex Singlemode OS2 „DK-2932-02”

Cod: DK-2932-02
Producator: DIGITUS
Garantie: 24
Detalii
 
DK-2922-01

DIGITUS DK-2922-01 Fiber Optic Patch Cord SC/SC 1m duplex Singlemode OS2 „DK-2922-01”

Cod: DK-2922-01
Producator: DIGITUS
Garantie: 24
Detalii
 
DK-2933-03

DIGITUS DK-2933-03 Fiber Optic Patch Cord LC/LC 3m duplex Singlemode OS2 „DK-2933-03”

Cod: DK-2933-03
Producator: DIGITUS
Garantie: 24
Detalii
 
DK-2933-01

DIGITUS DK-2933-01 Fiber Optic Patch Cord LC/LC 1m duplex Singlemode OS2 „DK-2933-01”

Cod: DK-2933-01
Producator: DIGITUS
Garantie: 24
Detalii
 
Nu avem imagine

EXTRALINK EX.9298 Patchcord Multi Mode OM3 LC/UPC-SC/UPC duplex 1m - EX.9298

EXTRALINK EX.9298 Patchcord Multi Mode OM3 LC/UPC-SC/UPC duplex 1m, „EX.9298” (nu)
Cod: EX.9298
Producator: DIGITUS
Garantie: 24
Detalii
 
Nu avem imagine

EXTRALINK EX.1421 Patchcord Single Mode SC/APC-LC/APC duplex 1.5m - EX.1421

EXTRALINK EX.1421 Patchcord Single Mode SC/APC-LC/APC duplex 1.5m, „EX.1421” (nu)
Cod: EX.1421
Producator: DIGITUS
Garantie: 24
Detalii
 
DK-2533-01

DIGITUS DK-2533-01 Fiber Optic Patch Cord LC/LC duplex 1m Multimode OM2 „DK-2533-01”

Cod: DK-2533-01
Producator: DIGITUS
Garantie: 24
Detalii
 
DK-2533-01/3

DIGITUS DK-2533-01/3 Fiber Optic Patch Cord LC/LC duplex 1m Multimode OM3 „DK-2533-01/3”

Cod: DK-2533-01/3
Producator: DIGITUS
Garantie: 24
Detalii
 
DK-2933-02

DIGITUS DK-2933-02 Fiber Optic Patch Cord LC/LC 2m duplex Singlemode OS2 „DK-2933-02”

Cod: DK-2933-02
Producator: DIGITUS
Garantie: 24
Detalii
 
DK-2532-01/3

DIGITUS DK-2532-01/3 Fiber Optic Patch Cord LC/SC 1m duplex Multimode OM3 „DK-2532-01/3”

Cod: DK-2532-01/3
Producator: DIGITUS
Garantie: 24
Detalii
 
DK-2533-02

DIGITUS DK-2533-02 Fiber Optic Patch Cord LC/LC duplex 2m Multimode OM2 „DK-2533-02”

Cod: DK-2533-02
Producator: DIGITUS
Garantie: 24
Detalii
 
DK-2532-02/3

DIGITUS DK-2532-02/3 Fiber Optic Patch Cord LC/SC 2m duplex Multimode OM3 „DK-2532-02/3”

Cod: DK-2532-02/3
Producator: DIGITUS
Garantie: 24
Detalii
 
DK-2533-02/3

DIGITUS DK-2533-02/3 Fiber Optic Patch Cord LC/LC duplex 2m Multimode OM3 „DK-2533-02/3”

Cod: DK-2533-02/3
Producator: DIGITUS
Garantie: 24
Detalii
 
DK-2533-03

DIGITUS DK-2533-03 Fiber Optic Patch Cord LC/LC duplex 3m Multimode OM2 „DK-2533-03”

Cod: DK-2533-03
Producator: DIGITUS
Garantie: 24
Detalii
 
DK-2533-03/3

DIGITUS DK-2533-03/3 Fiber Optic Patch Cord LC/LC duplex 3m Multimode OM3 „DK-2533-03/3”

Cod: DK-2533-03/3
Producator: DIGITUS
Garantie: 24
Detalii
 
DK-2532-03/3

DIGITUS DK-2532-03/3 Fiber Optic Patch Cord LC/SC 3m duplex Multimode OM3 „DK-2532-03/3”

Cod: DK-2532-03/3
Producator: DIGITUS
Garantie: 24
Detalii