Cabluri, Prize, Hub USB, Card Reader

Substituent

Cablu USB (T) – Midi (T) In/Out - KTCBLHE14029

Cablu USB (T) – Midi (T) In/Out, 2.0m „KTCBLHE14029” – Lichidare stoc
Cod: KTCBLHE14029
Producator: OEM
Garantie: 6
Detalii
Substituent

SWITCH AV MULTIBOX

Cod: MULTIBOX
Producator: OEM
Garantie: 6
Detalii
CFO-LCST-OM2-2M

CABLU FIBRA OPTICA duplex multimode - CFO-LCST-OM2-2M

CABLU FIBRA OPTICA duplex multimode, 2m, conectori LC-ST, bulk, Gembird „CFO-LCST-OM2-2M” – Lichidare stoc
Cod: CFO-LCST-OM2-2M
Producator: GEMBIRD
Garantie: 6
Detalii
Substituent

PRIZA cubica POWER CUBE ALLOCACOC - SPP1612

PRIZA cubica POWER CUBE ALLOCACOC, 5 x prize Schuko, max. 16A, red, „SPP1612”
Cod: SPP1612
Producator: ALLOCACOC
Garantie: 6
Detalii
Substituent

ROLINE GOLD 2M CABLU UTP CAT6A 7611990140220

Cod: 7611990140220
Producator: OEM
Garantie: 6
Detalii
UANC22V7

CABLU USB2.0 NETWORK LINK - UANC22V7

CABLU USB2.0 NETWORK LINK, conexiune 2 PC-uri prin cablu USB, UANC22V7
Cod: UANC22V7
Producator: GEMBIRD
Garantie: 6
Detalii
82428

Cablu prelungitor alimentare intern P4 T-M - 82428

Cablu prelungitor alimentare intern P4 T-M, Delock 82428
Cod: 82428
Producator: OEM
Garantie: 6
Detalii
Substituent

RACK MGE UPS KIT 2U ELLIPSE „MGE-RACK2U”

Cod: MGE-RACK2U
Producator: MGE
Garantie: 6
Detalii
SP-GE3G2U01

PRIZA CU PROTECTIE – prelungitor 6 prize 220V - SP-GE3G2U01

PRIZA CU PROTECTIE – prelungitor 6 prize 220V, max. 16A & 3680W, calu 1.7m, 2x USB 5V 2A, alb „SP-GE3G2U01”
Cod: SP-GE3G2U01
Producator: FORTRON
Garantie: 6
Detalii
61849

Adaptor DisplayPort la HDMI T-M pasiv - 61849

Adaptor DisplayPort la HDMI T-M pasiv, Delock 61849
Cod: 61849
Producator: OEM
Garantie: 6
Detalii
EGM-PWM-LAN

EnerGenie Energy Meter LAN Lichidare stoc

Cod: EGM-PWM-LAN
Producator: GEMBIRD
Garantie: 6
Detalii