Cablu fibra optica

N165.MBUN06-AB

Cablu fibra micro-bundle universal 6 fibre Multimode 50/125 OM3 LSZH negru LANmark B2ca-s1 - N165.MBUN06-AB

Cablu fibra micro-bundle universal 6 fibre Multimode 50/125 OM3 LSZH negru LANmark B2ca-s1,d0,a1 | Cablu fibra | LANmark | Micro-bundle universal | LSZH | Negru | Multimode OM3 50/125 | 6
Cod: N165.MBUN06-AB
Producator: NEXANS
Garantie: 24
Detalii
 
Substituent

Cablu fibra UT 24 fibre Multimode 50/125 OM2 LSZH negru LANmark | Cablu fibra | LANmark | UT | LSZH | Negru | Multimode OM2 50/125 | 24

Cod: N162.231
Producator: NEXANS
Garantie: 24
Detalii
 
N165.MBUN12-AB

Cablu fibra micro-bundle universal 12 fibre Multimode 50/125 OM3 LSZH negru LANmark B2ca-s1 - N165.MBUN12-AB

Cablu fibra micro-bundle universal 12 fibre Multimode 50/125 OM3 LSZH negru LANmark B2ca-s1,d0,a1 | Cablu fibra | LANmark | Micro-bundle universal | LSZH | Negru | Multimode OM3 50/125 | 12 | B2ca-s1,d0,a1
Cod: N165.MBUN12-AB
Producator: NEXANS
Garantie: 24
Detalii
 
Substituent

Pigtail | FO | 1 metru | LSZH | Galben | LANmark | Singlemode 9/125 Maxistrip | SC

Cod: N121.4MCY
Producator: NEXANS
Garantie: 24
Detalii
 
Substituent

Cablu fibra micro-bundle universal 12 fibre Singlemode 9/125 OS2 LSZH negru LANmark B2ca-s1 - N164.MBUN12-YB

Cablu fibra micro-bundle universal 12 fibre Singlemode 9/125 OS2 LSZH negru LANmark B2ca-s1,d0,a1 | Cablu fibra | LANmark | Micro-bundle universal | LSZH | Negru | Singlemode OS2 9/125 | 12 | B2ca-s1,d0,a1
Cod: N164.MBUN12-YB
Producator: NEXANS
Garantie: 24
Detalii
 
Substituent

Nexans Pigtail FO 1 metru LSZH Aqua LANmark Multimode OM3 50/125 LC - N121.5MLA

Nexans Pigtail FO 1 metru LSZH Aqua LANmark Multimode OM3 50/125 LC, „N121.5MLA”
Cod: N121.5MLA
Producator: NEXANS
Garantie: 24
Detalii
 
Substituent

Cablu fibra micro-bundle universal 12 fibre Multimode 50/125 OM4 LSZH negru LANmark B2ca-s1 - N167.MBUN12-AB

Cablu fibra micro-bundle universal 12 fibre Multimode 50/125 OM4 LSZH negru LANmark B2ca-s1,d0,a1 | Cablu fibra | LANmark | Micro-bundle universal | LSZH | Negru | Multimode OM4 50/125 | 12
Cod: N167.MBUN12-AB
Producator: NEXANS
Garantie: 24
Detalii
 
Substituent

Nexans Pigtail FO 1 metru LSZH Aqua LANmark Multimode OM3 50/125 Flex Fiber SC - N121.5MCA

Nexans Pigtail FO 1 metru LSZH Aqua LANmark Multimode OM3 50/125 Flex Fiber SC, „N121.5MCA”
Cod: N121.5MCA
Producator: NEXANS
Garantie: 24
Detalii
 
N167.UCPE12B

LANmark-OF UC 12x Multimode 50/125 OM4 PE Black

Cod: N167.UCPE12B
Producator: NEXANS
Garantie: 24
Detalii
 
Substituent

N165.MBUN24-AB

Cod: N165.MBUN24-AB
Producator: NEXANS
Garantie: 24
Detalii
 
Substituent

Nexans LANmark-OF Pigtail LC OM4 Maxistrip LSZH 50/125 1m Aqua - N121.7MLA

Nexans LANmark-OF Pigtail LC OM4 Maxistrip LSZH 50/125 1m Aqua, „N121.7MLA”
Cod: N121.7MLA
Producator: NEXANS
Garantie: 24
Detalii
 
Substituent

Nexans Pigtail FO 1 metru LSZH Galben LANmark Singlemode 9/125 Maxistrip LC - N121.4MLY

Nexans Pigtail FO 1 metru LSZH Galben LANmark Singlemode 9/125 Maxistrip LC, „N121.4MLY”
Cod: N121.4MLY
Producator: NEXANS
Garantie: 24
Detalii
 
Substituent

Nexans |N167.MBUN24-AB| Cablu fibra micro-bundle universa 24 Fibre Multimode 50/125 OM4 LSZH Aqua LANmark B2ca-s1 - N167.MBUN24-AB

Nexans |N167.MBUN24-AB| Cablu fibra micro-bundle universa 24 Fibre Multimode 50/125 OM4 LSZH Aqua LANmark B2ca-s1,d0,a1
Cod: N167.MBUN24-AB
Producator: NEXANS
Garantie: 24
Detalii
 
Substituent

Nexans Patch cord FO 2 metri LSZH Galben LANmark Singlemode Duplex SC-SC Slimflex - N122.4CCY2

Nexans Patch cord FO 2 metri LSZH Galben LANmark Singlemode Duplex SC-SC Slimflex, „N122.4CCY2”
Cod: N122.4CCY2
Producator: NEXANS
Garantie: 24
Detalii
 
Substituent

Nexans Patch cord FO 1 metru LSZH Aqua LANmark Multimode OM3 Duplex LC-LC Slimflex - N122.5LLA1

Nexans Patch cord FO 1 metru LSZH Aqua LANmark Multimode OM3 Duplex LC-LC Slimflex, „N122.5LLA1”
Cod: N122.5LLA1
Producator: NEXANS
Garantie: 24
Detalii
 
Substituent

Nexans Patch cord FO 5 metri LSZH Aqua LANmark Multimode OM3 Duplex SC-SC Slimflex - N122.5CCA5

Nexans Patch cord FO 5 metri LSZH Aqua LANmark Multimode OM3 Duplex SC-SC Slimflex, „N122.5CCA5”
Cod: N122.5CCA5
Producator: NEXANS
Garantie: 24
Detalii
 
Substituent

Nexans Patch cord FO 2 metri LSZH Galben LANmark Singlemode Duplex LC-LC Slimflex - N122.4LLY2

Nexans Patch cord FO 2 metri LSZH Galben LANmark Singlemode Duplex LC-LC Slimflex, „N122.4LLY2”
Cod: N122.4LLY2
Producator: NEXANS
Garantie: 24
Detalii
 
Substituent

LANmark-OF Pigtail LC/UPC Singlemode Maxistrip LSZH 9/125 1m 12 Colours

Cod: N121.4MLS
Producator: NEXANS
Garantie: 24
Detalii
 
N121.5MLS

LANmark-OF Pigtail LC OM3 Maxistrip LSZH 50/125 1m 12 Colours 12 pcs / package

Cod: N121.5MLS
Producator: NEXANS
Garantie: 24
Detalii
 
Substituent

Nexans LANmark-OF Pigtail LC OM4 Maxistrip LSZH 50/125 1m 12 Colours - N121.7MLS

Nexans LANmark-OF Pigtail LC OM4 Maxistrip LSZH 50/125 1m 12 Colours, „N121.7MLS”
Cod: N121.7MLS
Producator: NEXANS
Garantie: 24
Detalii