Accesorii switch

TL-POE2412G

PoE Adaptor pasiv TP-LINK - TL-POE2412G

PoE Adaptor pasiv TP-LINK, 24V, 12W „TL-POE2412G”
Cod: TL-POE2412G
Producator: TP-LINK
Garantie: 60
Detalii
TL-POE4824G

PoE Adaptor pasiv TP-LINK - TL-POE4824G

PoE Adaptor pasiv TP-LINK, 48V, 24W „TL-POE4824G”
Cod: TL-POE4824G
Producator: TP-LINK
Garantie: 36
Detalii
UF-RJ45-1G

Ubiquiti RJ45 – SFP Transceiver Module - UF-RJ45-1G

Ubiquiti RJ45 – SFP Transceiver Module, SFP to RJ45, UF-RJ45-1G; Rata de transfer de date (max): 1000Mbit/s; 100M transfer de la distanta; Cablu Copper; „UF-RJ45-1G”
Cod: UF-RJ45-1G
Producator: UBIQUITI
Garantie: 24
Detalii
UF-MM-1G

Ubiquiti U Fiber - UF-MM-1G

Ubiquiti U Fiber, UF-MM-1G; Multi-Mode Module; 1G, 2-Pack; Data Rate: 1.25 Gbps SFP; Cable Distance: 550M; Connector Type: (2) LC. „UF-MM-1G”
Cod: UF-MM-1G
Producator: UBIQUITI
Garantie: 24
Detalii
MC220L

MEDIA CONVERTOR TP-LINK RJ45 1000M la slot SFP 1000M cu suport Module MiniGBIC - MC220L

MEDIA CONVERTOR TP-LINK RJ45 1000M la slot SFP 1000M cu suport Module MiniGBIC, montabil in sasiu, „MC220L”
Cod: MC220L
Producator: TP-LINK
Garantie: 60
Detalii
TL-SM311LS

MODUL SFP TP-LINK MiniGBIC - TL-SM311LS

MODUL SFP TP-LINK MiniGBIC, Single-mode, conector LC, pana la 10km distanta „TL-SM311LS”
Cod: TL-SM311LS
Producator: TP-LINK
Garantie: 60
Detalii
TL-SM311LM

MODUL SFP TP-LINK MiniGBIC - TL-SM311LM

MODUL SFP TP-LINK MiniGBIC, Multi-mode, conector LC, pana la 550m distanta „TL-SM311LM”
Cod: TL-SM311LM
Producator: TP-LINK
Garantie: 60
Detalii
TL-SM321B

MODUL SFP TP-LINK Single-mode - TL-SM321B

MODUL SFP TP-LINK Single-mode, conector LC, 1000Base-BX WDM Bi-Directional, TX:1310nm/RX:1550nm, pana la 10km, „TL-SM321B”
Cod: TL-SM321B
Producator: TP-LINK
Garantie: 60
Detalii
MC111CS

MEDIA CONVERTOR TP-LINK RJ45 10/100M la fibra SC single-mode 100M - MC111CS

MEDIA CONVERTOR TP-LINK RJ45 10/100M la fibra SC single-mode 100M, Full-duplex, Tx:1550nm, Rx:1310nm, pana la 20Km, montabil in sasiu, „MC111CS”
Cod: MC111CS
Producator: TP-LINK
Garantie: 60
Detalii
MC112CS

MEDIA CONVERTOR TP-LINK RJ45 10/100M la fibra SC single-mode 100M - MC112CS

MEDIA CONVERTOR TP-LINK RJ45 10/100M la fibra SC single-mode 100M, Full-duplex, Tx:1310nm, Rx:1550nm, pana la 20Km, montabil in sasiu, „MC112CS”
Cod: MC112CS
Producator: TP-LINK
Garantie: 60
Detalii
MC200CM

MEDIA CONVERTOR TP-LINK RJ45 1000M la fibra SC multi-mode 1000M - MC200CM

MEDIA CONVERTOR TP-LINK RJ45 1000M la fibra SC multi-mode 1000M, Full-duplex, pana la 550m, montabil in sasiu, „MC200CM”
Cod: MC200CM
Producator: TP-LINK
Garantie: 60
Detalii
MC100CM

MEDIA CONVERTOR TP-LINK RJ45 10/100M la fibra SC multi-mode 100M - MC100CM

MEDIA CONVERTOR TP-LINK RJ45 10/100M la fibra SC multi-mode 100M, Full-duplex, pana la 2Km, montabil in sasiu, „MC100CM”
Cod: MC100CM
Producator: TP-LINK
Garantie: 60
Detalii
UF-SM-1G-S

U Fiber - UF-SM-1G-S

U Fiber, Single-Mode Module, 1G, BiDi, 2-PACK „UF-SM-1G-S”
Cod: UF-SM-1G-S
Producator: UBIQUITI
Garantie: 24
Detalii
TL-SM321A

MODUL SFP TP-LINK Single-mode - TL-SM321A

MODUL SFP TP-LINK Single-mode, conector LC, 1000Base-BX WDM Bi-Directional, TX:1550nm/RX:1310nm, pana la 10km, „TL-SM321A”
Cod: TL-SM321A
Producator: TP-LINK
Garantie: 60
Detalii
MC210CS

MEDIA CONVERTOR TP-LINK RJ45 1000M la fibra SC single-mode 1000M - MC210CS

MEDIA CONVERTOR TP-LINK RJ45 1000M la fibra SC single-mode 1000M, Full-duplex, pana la 15Km, montabil in sasiu, „MC210CS”
Cod: MC210CS
Producator: TP-LINK
Garantie: 60
Detalii
UF-MM-10G

Ubiquiti U Fiber - UF-MM-10G

Ubiquiti U Fiber, UF-MM-10G; Multi-Mode Module; 10G, 2-Pack; Data Rate: 10 Gbps SFP+; Cable Distance: 300M; Connector Type: (2) LC. „UF-MM-10G”
Cod: UF-MM-10G
Producator: UBIQUITI
Garantie: 24
Detalii
DEM-311GT

MODUL SFP D-LINK MiniGBIC - DEM-311GT

MODUL SFP D-LINK MiniGBIC, Multi-mode, conector LC, 1000Base-SX, pana la 550m „DEM-311GT”
Cod: DEM-311GT
Producator: D-LINK
Garantie: 24
Detalii
Substituent

Zyxel POE12-HP 1-Port Gigabit 802.3af/at PoE Injector (30W) „POE12-HP-EU0102F”

Cod: POE12-HP-EU0102F
Producator: ZYXEL
Garantie: 60
Detalii
UF-LOCO

Ubiquiti U Fiber - UF-LOCO

Ubiquiti U Fiber, UF-LOCO; 1 Gbps, GPON Subscription; Ethernet LAN rata de transfer de date: 10,100,1000 Mbit/s; Rata de transfer de date: 2.488 Gbit/s; Puterea consumata: 3.5W; „UF-LOCO”
Cod: UF-LOCO
Producator: UBIQUITI
Garantie: 24
Detalii
AT-SPSX

Modul Allied Telesis transceiver SFP 1 port LC multi-mode 850nm - AT-SPSX

Modul Allied Telesis transceiver SFP 1 port LC multi-mode 850nm, 500m, hot-swap, 5 ani garantie prin inregistrare on-line „AT-SPSX”
Cod: AT-SPSX
Producator: ALLIED TELESIS
Garantie: 24
Detalii