Informații suplimentare
| Socket | LGA 1851 |
|---|---|
| Familie procesor | Core Ultra 7 |
| Model procesor | Core Ultra 7 265 [265] |
| Frecventa procesor (GHz) | 2.4 GHz |
| Frecventa procesor - turbo (GHz) | 5.3 GHz |
| Placa video integrata | da |
| Numar nuclee | 20 |
| Cooler | nu |
| Putere consumata (W) | 51 – 70 |
| Altele | BOX |
| Puterea consumata (W) | 65 W |
| Memorie Cache | 36 MB |





