Informații suplimentare
| Recomandate pentru | PC |
|---|---|
| Tehnologie | Bluetooth |
| Tip sistem | 2.O |
| Putere RMS (W) | 41 – 60 |
| Putere Subwoofer/ Unitate Centrala RMS (W) | nespecificat |
| Putere satelit RMS (W) | 21 – 40 |
| Telecomanda | nu |
| Alimentare | retea 220V |
| Conectori audio | Bluetooth |
| Culoare | maro |
| Putere sateliti | 25W x 2 |
| Putere RMS | 50W |




