Informații suplimentare
| Socket | LGA 1700 |
|---|---|
| Familie procesor | Intel Xeon |
| Model procesor | Xeon E-2456 [E-2456] |
| Frecventa procesor (GHz) | 3.3 GHz |
| Frecventa procesor - turbo (GHz) | 5.1 GHz |
| Placa video integrata | nu |
| Numar nuclee | 6 |
| Cooler | nu |
| Putere consumata (W) | 71 – 100 |
| Altele | TRAY |
| Puterea consumata (W) | 80 W |
| Memorie Cache | 18 MB |



