Informații suplimentare
| Tip Telefon | Smartphone |
|---|---|
| Diagonala display | 5.5 – 5.99 inch |
| Memorie interna | 128 GB |
| Rezolutie camera | 40 – 49 Mpix |
| Wireless | da |
| Bluetooth | da |
| Tehnologii | 4G |
| Dual Sim | da |
| Capacitate baterie (mAh) | 4001 – 5000 mAh |
| Culoare | gri |
| Sistem de operare | Android |
| Diagonala display ( inch) | 5.84inch |
| Rezolutie camera (Mp) | 48 Mpix |
| Capacitate ( mAh) | 4380 mAh |




