Informații suplimentare
| Tip produs | incarcator auto |
|---|---|
| Port alimentare | priza auto |
| Interfata iesire | USB (all types) |
| Functie Fast Charging | da |
| Numar porturi iesire | 2 |
| Porturi iesire | USB Type-C PD x 1 |
| Culoare | negru |
| Alte porturi | nu e cazul |
| Material | aliaj aluminiu |
| Dimensiuni | Φ25 x 66mm |
| Iluminare | LED ambiental |
| Detalii | USB Type-C PD 20W, USB Quick Charge 3.0 18W |
| Putere | 38W |
| Continut ambalaj | alimentator auto, manual utilizare |









