Informații suplimentare
| Socket | AM4 |
|---|---|
| Familie procesor | AMD Athlon |
| Model procesor | Athlon 3000 [3000G] |
| Frecventa procesor (GHz) | 3.5 GHz |
| Frecventa procesor - turbo (GHz) | 3.5 GHz |
| Placa video integrata | da |
| Numar nuclee | 2 |
| Cooler | nu |
| Putere consumata (W) | 30 – 50 |
| Puterea consumata (W) | 35 W |
| Memorie Cache | 4 MB |





