Informații suplimentare
| Recomandate pentru | TV |
|---|---|
| Tehnologie | Bluetooth |
| Tip sistem | 2.1 |
| Putere RMS (W) | 21 – 40 |
| Putere Subwoofer/ Unitate Centrala RMS (W) | 11 – 20 |
| Putere satelit RMS (W) | 1 – 10 |
| Telecomanda | da |
| Alimentare | retea 220V |
| Conectori audio | Bluetooth |
| Culoare | negru |
| Conectori | Bluetooth, USB, Jack 3.5mm |
| Putere RMS | 30W |
| Alte functii | Radio FM |












