Informații suplimentare
| Socket | LGA 1200 |
|---|---|
| Familie procesor | Core i5 |
| Model procesor | i5-10600 [10600KF] |
| Frecventa procesor (GHz) | 4.1 GHz |
| Frecventa procesor - turbo (GHz) | 4.8 GHz |
| Placa video integrata | nu |
| Numar nuclee | 6 |
| Cooler | nu |
| Putere consumata (W) | 71 – 100 |
| Puterea consumata (W) | 95 W |
| Memorie Cache | 12 MB |





