Informații suplimentare
| Socket | LGA 3647 |
|---|---|
| Familie procesor | Intel Xeon |
| Model procesor | Xeon Gold 5218 [5218R] |
| Frecventa procesor (GHz) | 2.1 GHz |
| Frecventa procesor - turbo (GHz) | 4.0 GHz |
| Placa video integrata | nu |
| Numar nuclee | 20 |
| Cooler | nu |
| Putere consumata (W) | 101 – 150 |
| Puterea consumata (W) | 125 W |




