Informații suplimentare
| Tehnologie | wireless |
|---|---|
| Tip | monocasca |
| Utilizare | smartphone |
| Microfon | pe casca |
| Conectare | Bluetooth 4.2 |
| Casca iluminata | nu |
| Control volum | pe casca |
| Reglabile | nu e cazul |
| Dimensiune cablu (m) | nu e cazul |
| Timp incarcare | 1 ora |
| Timp ascultare | pana la 5 ore |
| Culoare | negru |
| Altele | Redare/oprire/raspuns/apelare rapida/terminare apel/respingere apel |
| Timp stand by | pana la 60 ore |
| Raza de actiune | 10 m |
| Difuzoare | Φ10mm |
| Baterie | 55 mAh |
| Functii | Limitare zgomot fundal |
| Continut pachet | Casti BT in ear, Cablu microUSB, Manual |
| Dimensiune | 49 x 15.6 x 27 mm |
| Greutate | 6.5 g |









